Breaking News

ଜାଣନ୍ତୁ ,ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ଭୂମିକା ଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସମ୍ମାନଜନକ ଆୱାର୍ଡ଼

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଜଗତ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚୂଲ୍ ବୁଲି ନାୟିକା ଭୂମିକା ଙ୍କୁ କେଉଁ ଆୱାର୍ଡ଼ ପାଇଛନ୍ତି ଜାଣିବା । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଭୂମିକା ଦାସ ଙ୍କ ଅଭିନୟ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ । ସେ ରୁମକୁ ଝୁମୁନା ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ଛୋଟ ବେଳୁ ସେ ଲୋକ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ବଡ଼ ହେଲା ପରେ ସେ ତୁ ମୋ ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରି ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଓ ସେ ଫିଲ୍ମ୍ ଟି ମଧ୍ୟ ସୁପର୍ ହିଟ ହୋଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ସେ ଓଡ଼ିଶା ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ଆଉ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇ ସେ ଉଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ଭୂମିକା ଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯାଦୁ ରେ ସେ ଆଜି ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭୂମିକା ଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ।

ଯେଉଁ ଥିରେ ଭୂମିକା ଙ୍କୁ ଏକ ନୂଆ ଆୱାର୍ଡ଼ ପାଇଛନ୍ତି ତାହାଲେ ସେ କେଉଁ ଆୱାର୍ଡ଼ ପାଇଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଭୂମିକା ଏହି ଆୱାର୍ଡ଼ ଟି ଆଗରୁ ପାଇଥିଲେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି । ସେ ଆୱାର୍ଡ଼ ଟି ପାଇଛନ୍ତି ଗୋଟି ପୁଅ ଉତ୍ସବ ୨୦୨୧ ରେ ଯୁବ ପ୍ରତିଭା ସନମାନ ଓ ଆରାଧନା ସନମାନ୍ ପାଇଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ବାଡିରୁ ବର କୋଳି ଚୋରି କରି ଖାଇଲେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା (Tamanna) ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *