Breaking News

Bhubaneswar ର ‘ମୋ ବସ୍’ ରେ ରହସ୍ୟମୟ ଚେହେରା ନଥିବା ମହିଳା, ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଥରିଉଠିବେ ଆପଣ, ଦୟାକରି କମଜୋର ହୃଦୟ ଲୋକ ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ !

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ପ୍ରେତ ଆତ୍ମା ଗ୍ରାସ କରିଥିବା ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ କ୍ୟାମେରା ରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିବା ଦେଖିଥିବେ କିନ୍ତୁ ଶୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏମିତି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଅସ୍ଛର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯିବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଭୁବନେଶ୍ୱର ମୋ ବସ ରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖୀ ପାରୁ ଥିବେ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ବସ ରେ ଏକ ମହିଳା ଛଡା ଆଊ କେହି ଯାତ୍ରୀ ନାହାନ୍ତି ବସ୍ କଣ୍ଡକ୍ଟର ମଧ୍ୟ କୋଉଥିକି ଯିବେ ବୋଲି ପଚାରୁଛନ୍ତି ହେଲେ ସେ ଜନକ ମହିଳା କିଛି କହୁ ନାହଁନ୍ତୀ ନିଜ ମୁହଁ ଘୋଡେଇ ବସିଛନ୍ତି ।

ଯେତେ ବେଳେ ବାଧ କରାଗଲା ଯେତେ ବେଳେ ମୁହଁ ଦେଖିଲେ ସମସ୍ତେ ଅଶ୍ଚଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ସେହି ମହିଳା ର ମୁହଁ ନଥିଲା ବସ ଯାତ୍ରୀ ମାନେ ସେ ମହିଳା ଓଲେହି ଯିବାକୁ କହିଲେ ତା ପରେ ପୋଲିସ କୁ ଡାକିଥିଲେ ପୋଲିସ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଉଭାନ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣା ଟି ପୁରୀର ନଥିଲା ଏହି ଘଟଣା ଟି ଦିଲ୍ଲୀ ର ଏକ ବସ ହୋଇଥିବାର ଜଣା ପଡିଥିଲା ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଣ ଲାଗୁଛି ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

About odisha news

Check Also

Jhiari କୁ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଗଲା Mousa, ସ୍ତ୍ରୀ ଯାଇ ପହଁଚିଲା ଥାନା, ତାପରେ ଘଟିଲା କିଛି ଏପରି ଯାହା କେହି ବି ବିଶ୍ୱାସ କରିନଥିଲେ…

10 ବର୍ଷ ତଳେ କରିଥିଲେ ପ୍ରେମ ବିବାହ ଏବେ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଛାଡି ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଆରୀ ସହ ମଉସା ଫେରାର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.