Breaking News

ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ, ସୁନ୍ଦରତା ଆଗରେ ବଲିଉଡର ହିରୋଇନଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଫିକା ପଡିଯାଏ |

ମନୋରଞ୍ଜନ | ଯଦି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି, ତେବେ ବଲିଉଡ ହିରୋଇନଙ୍କ ଚେହେରା ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କ ଆଖି ଆଗରେ ଦେଖାଯାଏ | କିନ୍ତୁ ଭୋଜପୁରୀ ସିନେମା, ବିହାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏପରି ଅନେକ ହିରୋଇନ୍ ଅଛନ୍ତି, ଯାହା ସାମ୍ନାରେ ବଲିଉଡ ହିରୋଇନ ମାନେ କିଛି ନୁହନ୍ତି | ଭୋଜପୁରୀ ସିନେମାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବା କଳାକାରମାନେ ପୂର୍ବ ପରି ଅବହେଳିତ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଭୋଜପୁରୀ ହିରୋଇନ୍ ( ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ସୁନ୍ଦର ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ) ବିଷୟରେ କହିବା |

ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ସୁନ୍ଦର ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ |

ମୋନାଲିସା – ଭୋଜପୁରୀ ସିନେମା ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ମୋନାଲିସାଙ୍କ ନାମ ଏକ ପରିଚୟ ନୁହେଁ | ଏହାର ଗରମ ନୃତ୍ୟ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଏହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି | ସେମାନଙ୍କର ଗୀତ ଏବଂ ଅଭିନୟ ହେତୁ ସେମାନେ ସର୍ବଦା ଆଲୋଚନାରେ ଥାଆନ୍ତି | ମୋନାଲିସାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ଅନ୍ତରା ବିଶ୍ବାସ, କିନ୍ତୁ ସିନେମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସେ ତାଙ୍କ ନାମ ମୋନାଲିସା ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ନାମ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କର ଏକ ଆକ – ର୍ଷଣୀୟ ଶରୀର ମଧ୍ୟ ଅଛି |


ରାନୀ ଚାଟାର୍ଜୀ – ପ୍ରକୃତ ନାମ ରାନୀ ଚାଟାର୍ଜୀ ଙ୍କ ସାବିହା ଶେଖ | ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ନାମ ରାନୀ ଚାଟାର୍ଜୀକୁ ବଦଳାଇଲେ | ତାଙ୍କର ହ-ଟ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ହେତୁ ଭୋଜପୁରୀ ସିନେମାରେ ତାଙ୍କ ମୁଦ୍ରା ବହୁତ ଅଭିନୟ କରେ | ନିଜେ ଡେବ୍ୟୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ନିଜ ଅଭିନୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକ ବଡ଼ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା। ରାନୀ ଚାଟାର୍ଜୀ ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ସୁନ୍ଦର ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିରୋଇନ ନାମରେ ନାମିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଅକ୍ଷରା ସିଂ – ଅକ୍ଷରା ସିଂ ଭୋଜପୁରୀ ରେ କିଏ ଜାଣିବ ନାହିଁ | ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କର ଗୀତଗୁଡିକ ଚାର୍ଟ ବଷ୍ଟରରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଅଭିନୟ ସହିତ, ଗୀତରେ ତାଙ୍କର ଯାଦୁ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ମୋହି ଥାଏ | ତାଙ୍କ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଫ୍ୟାନ ଫଳୋୱିଙ୍ଗଙ୍ ସାମ୍ନାରେ ଅନେକ ହିରୋଇନ ହାର ମାନନ୍ତି |
ଅମ୍ରାପାଲି ଦୁବେ – ଅମ୍ରାପାଲି ଦୁବେ ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଶରୀର ଏବଂ ଅଭିନୟ ହେତୁ ମାତ୍ର କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଭୋଜପୁରୀ ସିନେମାରେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଗୀତର ଭିଡିଓ ନିରୁହୁଆ ସହିତ ନିର୍ମିତ |

କାଜଲ ରଘୱାନୀ – ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ଏବଂ ଏହା କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଯେ କାଜଲ ରାଘବାନୀଙ୍କ ନାମ ଆସୁନାହିଁ। ସେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ହେଉ ( ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ସୁନ୍ଦର ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ) କିମ୍ବା ଅଭିନୟ କାଜଲ ରାଘବାନୀଙ୍କର କୌଣସି ଉତ୍ତର ନାହିଁ | ଆକ- ର୍ଷଣୀୟ ଶରୀର ଏବଂ ମୁଖର ନିର୍ଦ୍ଦୋଷତା ଏକ ଭିନ୍ନ ଚମତ୍କାର ସୃଷ୍ଟି କରେ | କାଜଲ ରାଘବନୀ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଗୁଜୁରାଟୀ ସିନେମାରେ କାମ କରୁଥିଲେ।

ଶୁଭୀ ଶର୍ମା – ଭୋଜପୁରୀ ଶର୍ମାଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଶୁଭୀ ପୁରସ୍କାର ଜିତି କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ଫ୍ୟାନଫଲୋଇଙ୍ଗ ଲାଭ କରିଥିଲେ | ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା କୌଣସି ବଲିଉଡ ହିରୋଇନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସର ଏହି ଦମଦାର ସ୍କିମରେ ୧୫୦ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ କରି ଦେବ ଲକ୍ଷପତି, କେମିତି କଣ କରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ମାତ୍ର 150 ଟଙ୍କା ରଖନ୍ତୁ ମିଳିବ 15 ଲକ୍ଷ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *