Breaking News

ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ, ସୁନ୍ଦରତା ଆଗରେ ବଲିଉଡର ହିରୋଇନଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଫିକା ପଡିଯାଏ |

ମନୋରଞ୍ଜନ | ଯଦି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି, ତେବେ ବଲିଉଡ ହିରୋଇନଙ୍କ ଚେହେରା ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କ ଆଖି ଆଗରେ ଦେଖାଯାଏ | କିନ୍ତୁ ଭୋଜପୁରୀ ସିନେମା, ବିହାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏପରି ଅନେକ ହିରୋଇନ୍ ଅଛନ୍ତି, ଯାହା ସାମ୍ନାରେ ବଲିଉଡ ହିରୋଇନ ମାନେ କିଛି ନୁହନ୍ତି | ଭୋଜପୁରୀ ସିନେମାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବା କଳାକାରମାନେ ପୂର୍ବ ପରି ଅବହେଳିତ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଭୋଜପୁରୀ ହିରୋଇନ୍ ( ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ସୁନ୍ଦର ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ) ବିଷୟରେ କହିବା |

ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ସୁନ୍ଦର ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ |

ମୋନାଲିସା – ଭୋଜପୁରୀ ସିନେମା ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ମୋନାଲିସାଙ୍କ ନାମ ଏକ ପରିଚୟ ନୁହେଁ | ଏହାର ଗରମ ନୃତ୍ୟ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଏହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି | ସେମାନଙ୍କର ଗୀତ ଏବଂ ଅଭିନୟ ହେତୁ ସେମାନେ ସର୍ବଦା ଆଲୋଚନାରେ ଥାଆନ୍ତି | ମୋନାଲିସାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ଅନ୍ତରା ବିଶ୍ବାସ, କିନ୍ତୁ ସିନେମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସେ ତାଙ୍କ ନାମ ମୋନାଲିସା ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ନାମ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କର ଏକ ଆକ – ର୍ଷଣୀୟ ଶରୀର ମଧ୍ୟ ଅଛି |


ରାନୀ ଚାଟାର୍ଜୀ – ପ୍ରକୃତ ନାମ ରାନୀ ଚାଟାର୍ଜୀ ଙ୍କ ସାବିହା ଶେଖ | ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ନାମ ରାନୀ ଚାଟାର୍ଜୀକୁ ବଦଳାଇଲେ | ତାଙ୍କର ହ-ଟ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ହେତୁ ଭୋଜପୁରୀ ସିନେମାରେ ତାଙ୍କ ମୁଦ୍ରା ବହୁତ ଅଭିନୟ କରେ | ନିଜେ ଡେବ୍ୟୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ନିଜ ଅଭିନୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକ ବଡ଼ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା। ରାନୀ ଚାଟାର୍ଜୀ ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ସୁନ୍ଦର ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିରୋଇନ ନାମରେ ନାମିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଅକ୍ଷରା ସିଂ – ଅକ୍ଷରା ସିଂ ଭୋଜପୁରୀ ରେ କିଏ ଜାଣିବ ନାହିଁ | ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କର ଗୀତଗୁଡିକ ଚାର୍ଟ ବଷ୍ଟରରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଅଭିନୟ ସହିତ, ଗୀତରେ ତାଙ୍କର ଯାଦୁ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ମୋହି ଥାଏ | ତାଙ୍କ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଫ୍ୟାନ ଫଳୋୱିଙ୍ଗଙ୍ ସାମ୍ନାରେ ଅନେକ ହିରୋଇନ ହାର ମାନନ୍ତି |
ଅମ୍ରାପାଲି ଦୁବେ – ଅମ୍ରାପାଲି ଦୁବେ ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଶରୀର ଏବଂ ଅଭିନୟ ହେତୁ ମାତ୍ର କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଭୋଜପୁରୀ ସିନେମାରେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଗୀତର ଭିଡିଓ ନିରୁହୁଆ ସହିତ ନିର୍ମିତ |

କାଜଲ ରଘୱାନୀ – ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ଏବଂ ଏହା କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଯେ କାଜଲ ରାଘବାନୀଙ୍କ ନାମ ଆସୁନାହିଁ। ସେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ହେଉ ( ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ସୁନ୍ଦର ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ) କିମ୍ବା ଅଭିନୟ କାଜଲ ରାଘବାନୀଙ୍କର କୌଣସି ଉତ୍ତର ନାହିଁ | ଆକ- ର୍ଷଣୀୟ ଶରୀର ଏବଂ ମୁଖର ନିର୍ଦ୍ଦୋଷତା ଏକ ଭିନ୍ନ ଚମତ୍କାର ସୃଷ୍ଟି କରେ | କାଜଲ ରାଘବନୀ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଗୁଜୁରାଟୀ ସିନେମାରେ କାମ କରୁଥିଲେ।

ଶୁଭୀ ଶର୍ମା – ଭୋଜପୁରୀ ଶର୍ମାଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଶୁଭୀ ପୁରସ୍କାର ଜିତି କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ଫ୍ୟାନଫଲୋଇଙ୍ଗ ଲାଭ କରିଥିଲେ | ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା କୌଣସି ବଲିଉଡ ହିରୋଇନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *