Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବାବୁସାନ (Babushan) ହଠାତ ରାଗିଗଲେ ଆଉ ତାପରେ ଏମିତି କିଛି କରି ବସିଲେ, ଆପଣ ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ବାସ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଲିଉଡ ଜଗତର ସୁପର ସ୍ଟାର ବାବୁସାନ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ |ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ତାଙ୍କ ବାପା ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଓ ତାଙ୍କ ମା ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ |ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବାବୁସାନ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରି ପାରିଛନ୍ତି | ତେବେ ବାବୁଷାନ ଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ନିଆଁ ଭଳି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଘଟଣା ଟି କଣ |

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଓଲିଉଡ ଜଗତର ସମସ୍ତ ହିରୋ ଆଉ ହିରୋଇନ ମାନେ ସବୁବେଳେ କିଛି ନା କିଛି କାରଣରୁ ସବୁବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଚର୍ଚା ରେ ରହିଥାନ୍ତି |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବାବୁଷାନ ଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ବାବୁସାନ ବହୁତ ରାଗିଯାଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |ତେବେ ବାବୁଷାନ କଣ ପାଇଁ ରାଗି ଯାଇଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କି ବାବୁଷାନ ଖାଇ ବସିଛନ୍ତି ଓ ସେ ଖାଇବା ବେଳେ ନିଜେ ଖାଇବା ସହ ତାଙ୍କ କୁକୁର କୁ ମଧ୍ୟ ଖୁଆଉଛନ୍ତି |ଏମିତି କିଛି ସମୟ ନିଜେ ଖାଇ ତାଙ୍କ କୁକୁରକୁ ଖୁଆଉଛନ୍ତି ଓ ଖାଇବା ପରେ ବାବୁଷାନ କୁକୁର ଟିକୁ ବେସ ଗେଲ କରୁଛନ୍ତି |ତାପରେ ବାବୁଷାନ ନିଜ ରୁମ କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ କୁକୁର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ଯାଉଛି ହେଲେ ବାବୁଷାନ ଯେତେ କହିଲେ କୁକୁର ଟି ବାବୁଷାନ ଙ୍କର କଥା ଶୁଣୁ ନାହି ଓ କୁକୁରଟି ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ଯିବା ପାଇଁ ଏଥୀ ପାଇଁ ବାବୁଷାନ ବହୁତ ରାଗି ଯାଉଛନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସିନ୍ଦୁରର ଅଧିକାର Siriel ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଲିକୁନ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଘର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଏ କିଏ ସବୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କେଉଁ ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି….

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ତ ମିଠୁଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଜାଣିଥିବେ ଯିଏକି ସିନ୍ଦୁର ର ଅଧିକାର ସିରିଏଲ୍ ରେ ସେକେଣ୍ଡ ଲିଡ ଆକ୍ଟର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.