Breaking News

ଭାଙ୍ଗିପଡିଲେ ଯାଜପୁର କ୍ଷେତ୍ରପାଳର ସହିଦ ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର ସାମଲ ଙ୍କ ପରିବାର . . .

ଝୁରୁଛି ମାଟି , ମନେ ପକାଉଛନ୍ତି ପ୍ରିୟ ଜନ ଆତ୍ମୀୟ ସୋଜନ , ଯାଜପୁର କ୍ଷେତ୍ରପାଳର ସହିଦ ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର ସାମଲ |
ବୀର ପୁଅର ବଳିଦାନ କୁ ମନେପକାଉଛନ୍ତି ସମସ୍ତେ | ଦେଶପାଇଁ ବଳିଦାନ ଦେଇଥିବା ସହିଦ ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର ସାମଲ ଙ୍କ ଫୋଟୋ ଧରି ବାହୁନୁ ଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ , ମାଆ ଓ ଭଉଣୀ | ରୋଜଗାରିଆ ପୁଅ ହଠାତ ଛାଡି ଚାଲିଯିବା ପରେ ପରିବାରରେ ଯେପରି ଘେରି ଯାଇଛି କଳା ବାଦଲ | ଦୁଇ ବର୍ଷ ର ପୁଅ କିଛି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲେ ବି ତା ଆଖି କିନ୍ତୁ ଖୋଜୁଛି କେତେ ବେଳେ ତା ବାପା ସବୁଥର ଭଳି ଆସି ତାକୁ କୋଳ କୁ ଟେକି ନେବେ |

ସହିଦ ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର ଙ୍କ ମର ଶରୀର ପଞ୍ଚଭୂତରେ ଲୀନ ହୋଇ ଯାଇଛି ସତ | ତା ସହିତ ନୀରବ ହୋଇଯାଇଛି ଯାଜପୁର କ୍ଷେତ୍ରପାଳର ଗାଁ | ସଭିଏଁ ଝୁରୁଛନ୍ତି ବୀର ଯବାନ ଙ୍କୁ | ନଅ ବର୍ଷ ଧରି ଭାରତୀୟ ସ୍ଥଳସେନା ରେ କାର୍ଯ୍ୟ ରତ ଥିଲେ ଶଶାଙ୍କ | ଆସନ୍ତା ମାର୍ଚ ମାସରେ ଘରକୁ ଫେରିବେ କହିଥିଲେ ଏଥିପାଇଁ ଛୁଟି ବି ମଞ୍ଜୁର ହୋଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ବିଧିର ବିଧାନ ବଡ ବିଚିତ୍ର | ଲଦାଖରେ ଡିଉଟିରେ ଥିଲା ବେଳେ ସେ ସହିଦ ହୋଇଥିଲେ |

ଗାଁ କୁ ଆସିଲା ଶଶାଙ୍କ ଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର | ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସମ୍ମାନ ସହ ତାଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସହିଦ ପରିବାର ପ୍ରତି ସମବେଦନା ର ସୁଅ ଛୁଟିଛି | ମନ ଭିତରେ ଅନେକ କୋହ ଥିବାରୁ ଦେଶ ମାତୃକା ପାଇଁ ପ୍ରାଣ ବଳି ଦେଇଥିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକ ମାନେ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି | ସରକାର ଏହି ପରିବାର କୁ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ସହାୟତା ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

NCB ପାଇଥିବା ୱାଟସଆପ ଚାଟ ରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ (Aryan Khan) ଅର୍ବାଜ ଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ରାତିରେ ରୋଳା କରିବା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆଉ ଏକ ଖବର ଆସିଛି ଯେ ଆରିୟାନ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଅର୍ବାଜ ଙ୍କୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *