Breaking News

ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପତିଙ୍କ ଭୋଜନ ପତ୍ନୀ କରିବା ଅନୁଚିତ ? କାରଣ କ’ଣ ଜାଣନ୍ତୁ

ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପତିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୋଜନ କରିବା ଅନୁଚିତ ,କାରଣ କ’ଣ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ଲେଖାଟିକୁ ପଢନ୍ତୁ । ଆମର ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଆମ ବାସ୍ତୁ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକେଇଥାଏ |ଆମର ରହିବା ,ଖାଇବା ,ପିଇବା ଯେଉଁ ପ୍ରକାର ର ହୋଇ ଥାଏ ସେହି ପ୍ରକାର ପ୍ରଭାବ ଆମ ଜୀବନ ଉପରେ ପଡି ଥାଏ |ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ର କିଛି କାମ ଆମକୁ ମାନି ବାକୁ ପଡି ଥାଏ |ଯେପରି ପ୍ରତିଦିନ ସ୍ନାନ କରିବା |ଠିକ ସମୟ ରେ ଶୋଇବା ,ଖାଇବା ଆଦି କରିବା ଦରକାର |ଆଜି ଆମେ ଶୋଇବା ସମ୍ବନ୍ଧିତ ନିୟମ କିଛି ଜାଣିବା |ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଜାଣନ୍ତୁ ପରିବାର ର ମୁଖ୍ୟ ଲୋକ ଘର ସବୁବେଳେ ଦକ୍ଷିଣ ପଶ୍ଚିମ ଦିଗ ରେ ରହିବା ଉଚିତ |

ଏହି ଦିଗ ରେ ଶୟନ କକ୍ଷ ହେବା ଦ୍ଵାରା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି କୁ ବ୍ୟାପାର ରେ ଧନ ମିଳି ଥାଏ |ତା ସହ ପରିବାର ରେ ପ୍ରେମ ଆଦର ଭରି ରହେ |ଶୋଇବା ସମୟ ରେ ଆମ ମୁଣ୍ଡ ଦକ୍ଷିଣ କିମ୍ବା ପୂର୍ବ ଦିଗ କୁ ରହିବା ଉଚିତ |ଏହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରୁ ଭଲ ହୋଇ ଥାଏ |ଘର ର ମୁଖ୍ୟ କିମ୍ବା ବଡ ମହିଳା କୁ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗ ରେ ଶୋଇବା ଉଚିତ |

କାରଣ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗର ପ୍ରଭାବ ସବୁଠୁ ଅଧିକା ହୋଇ ଥାଏ |ଏଥି ପାଇଁ ଘରର ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗ ରେ ଶୋଇବା ଦ୍ଵାରା ଘର ର ମୁଖ୍ୟ ମହିଳା ଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ ମହତ୍ତ୍ଵ ବନି ରହେ |ଶୟନ କକ୍ଷ ରେ ପତି ପତ୍ନୀ ଝଗଡା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ |ରାହୁ ଓ କେତୁ ଗ୍ରହ ଝଗଡା ର କାରଣ ହୋଇ ଥାନ୍ତି |ଏହି ଗ୍ରହ କବଳ ରୁ ବଞ୍ଚିବା ଉଚିତ |

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ପତି ଙ୍କର ବାମ ପଟେ ଶୋଇବା ଉଚିତ |ମହିଳା ଙ୍କୁ କେବେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଚୁଟି ରେ ତେଲ କିମ୍ବା ଗଜରା ଲଗେଇ ଶୋଇବା ଉଚିତ ନୁହେଁ |ଏହା ଖରାପ ଶକ୍ତି କୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ |ପତି ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଦୁନିଆ ର ସବୁଠାରୁ ମଜଭୁତ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇ ଥାଏ |ଏହା ସବୁଠାରୁ ଦୁର୍ବଳ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଅଟେ |ପତି ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ମିତ୍ରତା ରହିବା ନିହାତି ଦରକାର |କୌଣସି ବି କାରଣ ରୁ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ସେହିପରି ପତି ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ମିତ୍ରତା ରହିବା ନିହାତି ଦରକାର |ଘରେ କିମ୍ବା ସମାଜ ରେ ପତି ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ଝଗଡା କରିଥାନ୍ତି |ଏବଂ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଖରାପ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହି ଥାନ୍ତି |ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ପତି ଙ୍କ ପରେ ହିଁ ଭୋଜନ କରିବା ଉଚିତ |ଏହା ଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କୁ ପତିବ୍ରତା ନାରୀ କୁହା ଯାଇ ଥାଏ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଇଂଜିନିୟର ଚାକିରି ଛାଡି ଗାଁକୁ ଆସି ଏମିତି କଲେ , ଏବେ ହୋଇଗଲେ ଲକ୍ଷପତି

ଇଂଜିନିୟର ଯୁବକଙ୍କୁ ଦାମୀ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଚାକିରି ନୁହେଁ ରୋଜଗାରକ୍ଷମ କରାଇଛି ଚାଷ । ଆଜି ସେ ଇଂଜିନିୟର ଚାକିରି ଛାଡି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *