Breaking News

ଛାତି- ଥରା କାହାଣୀ ! ପ୍ରେମିକା ସହିତ ମିଶି ଝିଅ ର ପ୍ରେମିକ କୁହ- ତ୍ୟା କଲା ବାପା !

କାପୁରଥାଲା (ପଞ୍ଜାବ) | ଦେଶରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ବିରାମର ନାମ ନେଉନାହିଁ | ପଞ୍ଜାବର କାପୁରଥାଲା ଜିଲ୍ଲାରେ ଏପରି ଏକ ଅପରାଧ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ଜଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିଥାଏ। ଜଣେ ବାପା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ସହିତ ତାଙ୍କ ଝିଅର ପ୍ରେମିକକୁହ -ତ୍ୟାକରିଥିଲେ। ହତ୍ୟା ପରେ ସେ ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ପୋଲିସକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ, କିନ୍ତୁ ପଚରାଉଚରା ପରେ ସେ ନିଜଅ-ପ ରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଅ-ପ ରାଧର କାହାଣୀ କହିଥିଲେ।


ପିତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଠିକ, ଝିଅ କରେ ଯଦି ଭୁଲ

, ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ ବୁଧବାର ଦିନ ପୋଲିସ କପୁରଥାଲାର ମାନସୁରୱାଲ ଡୋନାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଯୁବକଙ୍କ-ମୃ ତ – ଦେହ-ଜବତ କରିଛି। ଯିଏ ଦୀପୁ ସାହୁ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଥିଲା। ଏଥି ସହିତ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଘଟଣା କରିଥିଲେ ସେମାନେ ଗୌତମ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରାଧା ବୋଲି ଜଣା ପଡିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାର ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି -ଅଭି -ଯୁକ୍ତ ପିତା ତାଙ୍କ ଝିଅର ପ୍ରେମିକକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ |


ମୃ- ତ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ମୃ- ତ ଦେହ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଅନେକ ଆକ୍ରମଣରେଗୌତମଙ୍କ ଝିଅ ମୃ- ତ ଡିପୁଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବାପା ଏହା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଷ -ଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର ବାହାନାରେ ପ୍ରଥମେ ଦିପୁଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ପାଣିରେ ନି- ଶା ଔଷଧ ମିଶାଇ ପିଆ- ଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ହତାଶ ହେଲେ, ଦୁହେଁ ତାଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ମୋର ମନ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ପଥର ଓ ଅ- ସ୍ତ୍ରଶ- ସ୍ତ୍ରରେ ଅନେକ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଶ- ବଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ର- କ୍ତରେ ଆଚ୍ଛାଦିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଅନେକ ଅ- ଙ୍ଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ମୃ- ତ ଦେହର ଅବସ୍ଥା ଦେଖିବା ପରେ ପୋଲିସର ଅବସ୍ଥା ଥରି ଉଠିଥିଲା।


ମୃ- ତ କଙ୍କ ପକେଟରୁ ସିନ୍ଦୁର ଏବଂ ମଙ୍ଗଲସୁତ୍ର ମିଳିଥିବା କୁହାଯାଉଛି ଯେମୃ- ତ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ପକେଟରୁ ସିନ୍ଦୁର ଏବଂ ମଙ୍ଗଲସୁତ୍ରକୁ ପାଇଥିଲା। ଯାହା ତଦନ୍ତରେ ପୋଲିସକୁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁହ- ତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ତଦନ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଏସଆଇ ମନଜିତ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୃ- ତକଙ୍କ ମୃ- ତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ଏଥିସହ ଅଭି- ଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଏଣିକି ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଏଟିଏମ୍ ରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇଲେ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଫାଇନ

ଭାରତୀୟ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କର ବଡ଼ ନିଷ୍ପତି। ବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଖବର। ଏଣିକି ଏଟିଏମ୍ ରୁ ଟଙ୍କା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *