Breaking News

ଛାତି- ଥରା କାହାଣୀ ! ପ୍ରେମିକା ସହିତ ମିଶି ଝିଅ ର ପ୍ରେମିକ କୁହ- ତ୍ୟା କଲା ବାପା !

କାପୁରଥାଲା (ପଞ୍ଜାବ) | ଦେଶରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ବିରାମର ନାମ ନେଉନାହିଁ | ପଞ୍ଜାବର କାପୁରଥାଲା ଜିଲ୍ଲାରେ ଏପରି ଏକ ଅପରାଧ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ଜଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିଥାଏ। ଜଣେ ବାପା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ସହିତ ତାଙ୍କ ଝିଅର ପ୍ରେମିକକୁହ -ତ୍ୟାକରିଥିଲେ। ହତ୍ୟା ପରେ ସେ ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ପୋଲିସକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ, କିନ୍ତୁ ପଚରାଉଚରା ପରେ ସେ ନିଜଅ-ପ ରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଅ-ପ ରାଧର କାହାଣୀ କହିଥିଲେ।


ପିତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଠିକ, ଝିଅ କରେ ଯଦି ଭୁଲ

, ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ ବୁଧବାର ଦିନ ପୋଲିସ କପୁରଥାଲାର ମାନସୁରୱାଲ ଡୋନାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଯୁବକଙ୍କ-ମୃ ତ – ଦେହ-ଜବତ କରିଛି। ଯିଏ ଦୀପୁ ସାହୁ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଥିଲା। ଏଥି ସହିତ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଘଟଣା କରିଥିଲେ ସେମାନେ ଗୌତମ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରାଧା ବୋଲି ଜଣା ପଡିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାର ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି -ଅଭି -ଯୁକ୍ତ ପିତା ତାଙ୍କ ଝିଅର ପ୍ରେମିକକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ |


ମୃ- ତ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ମୃ- ତ ଦେହ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଅନେକ ଆକ୍ରମଣରେଗୌତମଙ୍କ ଝିଅ ମୃ- ତ ଡିପୁଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବାପା ଏହା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଷ -ଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର ବାହାନାରେ ପ୍ରଥମେ ଦିପୁଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ପାଣିରେ ନି- ଶା ଔଷଧ ମିଶାଇ ପିଆ- ଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ହତାଶ ହେଲେ, ଦୁହେଁ ତାଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ମୋର ମନ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ପଥର ଓ ଅ- ସ୍ତ୍ରଶ- ସ୍ତ୍ରରେ ଅନେକ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଶ- ବଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ର- କ୍ତରେ ଆଚ୍ଛାଦିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଅନେକ ଅ- ଙ୍ଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ମୃ- ତ ଦେହର ଅବସ୍ଥା ଦେଖିବା ପରେ ପୋଲିସର ଅବସ୍ଥା ଥରି ଉଠିଥିଲା।


ମୃ- ତ କଙ୍କ ପକେଟରୁ ସିନ୍ଦୁର ଏବଂ ମଙ୍ଗଲସୁତ୍ର ମିଳିଥିବା କୁହାଯାଉଛି ଯେମୃ- ତ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ପକେଟରୁ ସିନ୍ଦୁର ଏବଂ ମଙ୍ଗଲସୁତ୍ରକୁ ପାଇଥିଲା। ଯାହା ତଦନ୍ତରେ ପୋଲିସକୁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁହ- ତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ତଦନ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଏସଆଇ ମନଜିତ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୃ- ତକଙ୍କ ମୃ- ତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ଏଥିସହ ଅଭି- ଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ Vairal ଭିଡିଓ – ମାତ୍ର ୫୦୦ ଟଙ୍କାରେ ହେଇଗଲା ବାହାଘର , ଦେଖିଲେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ !

ଆଜିକାଲି ର ଲୋକେ ନିଜ ବହାଘର କୁ ଆକର୍ଷଣିୟ କରିବା ପାଇଁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି ବରଯାତ୍ରୀ ଠାରୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *