Breaking News

ବାହାଘର ପାଇଁ କେମି ଟି ସଜେ ଇ ହଉଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚିତା

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ୍ ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଯୋଡ଼ି ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି । ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ରାଜସ୍ଥାନ ର ଏକ ରାଜା ପ୍ରସାଦ ରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏହି ବାହାଘର ଉତ୍ସବ ରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ର ସ ପରିବାର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ହିନ୍ଦୁ ପରମ୍ପରା ଅନୁସାରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବାହାଘର ପୂର୍ବ ରୁ ଅର୍ଚ୍ଚିତା କେମିତି ସଜେଇ ହଉଛନ୍ତି ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ପାଖା ପାଖି ୫ ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରେ ଥିଲେ ଶବ୍ୟସଚି ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା । ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଏକାଠି ଫିଲ୍ମ୍ କରିବା ପରେ ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା । ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ସବୁ ଗୁଡ଼ିକ ଫିଲ୍ମ୍ ସୁପର ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ ବର୍ଷ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥାନ୍ତେ କିନ୍ତୁ କରୋନା ର ଅସୁବିଧା ଯୋଗୁ ବିବାହ କରି ପାରିନଥିଲେ ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ କରୋନା କମିବା ପରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ଓ ବାହାଘର ୪ ଦିନ ପରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଓଡ଼ିଶାକୁ ଫେରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ରିସେପେଶନ୍ ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ର କ୍ରାଉନ ହୋଟେଲ୍ ରେ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ । ରିସେପେଷନ ରେ ସେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ୍ ଓ ଧାରାବାହିକ ର ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଯୋଗ ଦବା ସହ ତାଙ୍କୁ ଆର୍ଶୀବାଦ ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କର ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଏକ ଫିଲ୍ମ୍ ଯାହାର ସୁଟିଂ ଖୁବ୍ ଶିଘ୍ର କରାଯିବ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

 

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *