Breaking News

ବାହାଘର ପରେ ଶାଶୁଘରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ହିରୋଇନ୍ ଦିବ୍ୟା ! ହଠାତ୍ କାହାକୁ ବିବାହ କଲେ

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବେ ତେବେ ଆପଣମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ | ସେ ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ବଳରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କର ହୃଦୟକୁ ଜିତି ପାରିଛନ୍ତି | ତେବେ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ଙ୍କର ବିବାହ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଚି |

ଦିବ୍ୟା ଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରର ଏପରି କିଛି ଫୋଟୋ ଏବେ ବେସ ଚର୍ଚା କୁ ଆସିଛି | ତେବେ ସେ ଶାଶୁ ଘରେ ବର୍ତମାନ ସମୟରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ?? ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏବେ ବହୁତ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଥିବ ଯେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଶାଶୁ ଘରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି | ଯଦି ସେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏବିଷୟରେ କୌଣସି ଖବର ଏବେ ଯାଏ ମିଳିନାହିଁ କାହିଁକି ??
ତେବେ ଯଦି ସେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ତେବେ କଣ ରହିଛି ତାଙ୍କର ଏହି ଫୋଟୋ ସହ ସମ୍ପର୍କ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା . . .


ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ଙ୍କ କିଛି ଫୋଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପରିବା କାଟୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପଖାଳ ଖାଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ତେବେ ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ରିଲିସ ହୋଇଥିଲା | ଏବଂ ଯାହା ସିଧାସଳଖ ଟିଭି ପ୍ରିମିୟମ ହୋଇଥିଲା ଜୀ ସାର୍ଥକରେ ଯାହାର ଟାଇଟଲ ରହିଥିଲା “ ତୁ ମୋର ସାଥିରେ ” | ତେବେ ଏହି ଚଳଚିତ୍ରରେ ଆପଣମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ଙ୍କ ସହ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ସାମନ୍ତରାୟ ଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିଥିଲେ |

ତେବେ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଫୋଟୋ ପଛର ଠିକ ସମାନ କାରଣ ରହିଛି |ତେବେ ତାଙ୍କର ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ଯାହାର ନାମ ରହିଛି “ଧୋରେ ବାଇୟା ଧୋ” ଯାହାର କିଛି ଫୋଟୋ ଆପଣମାନେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଘରେ ଏକୁଟିଆ କେମିତି ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ (Anubhav Mohanty) ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲୁହରେ ଭିଜିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *