Breaking News

ବଡ ଖବର Ollywood ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ପଣ୍ଡା ( Rani Panda ) ଏବେ ମୁମ୍ବାଇରେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଶୁଟିଙ୍ଗ କରୁଛନ୍ତି, ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଯେ ଓଡ଼ିଆ ଆକଟର ରାଣୀ ପଣ୍ଡା । ହଁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ କରୋନା ସମୟ ରେ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ଅନେକ ଲୋକ ଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଫଲରେ ସେ ଲୋକ ଙ୍କ ପାଖ ରେ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ସେଠାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ସେ କହିଛନ୍ତି କିଛି ଖାଇବା ବିଷୟ ରେ ଯେ ଏଥି ବହୁତ୍ ସାରା ଖାଇବା ଅଛି ବ୍ରେକ୍ ଫାଷ୍ଟ ପାଇଁ । ଆଉ ସେ ତାଙ୍କ ଖାଇବା ଧରିକି ଲାଇଭ ଭିଡିଓ କରିଛନ୍ତି । ଆହୁରି ସେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ସେ ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ କରିବେ ବିଚ୍ ଉପରେ ।

ଲାଇଭ ରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଫ୍ୟାନ ମେସେଜ କରିଛନ୍ତି ଶୁଖି ଗଲଣି । ଏହାର ଉତ୍ତର ରେ ଦେଇଛନ୍ତି ରାଣୀ ଯେ କଣ କରିବି ଭାଇ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ କୁ ଆସିଚି ବୁଲି ବୁଲି ମୋର ଏଇ ଅବସ୍ଥା ହୋଇଯାଇଛି ।ଏତିକି କହି ତାଙ୍କ ଦର୍ଶକ ଙ୍କୁ ବିଦାୟ ର ସମ୍ବୋଧନ କରି ଲାଇଭ ରୁ କଟି ଗଲେ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *