Breaking News

ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର || ଏବେ ଅନଲାଇନ୍ ରେ ହେବ ସବୁ ପରୀକ୍ଷା

ରାଜ୍ୟରେ କୋଭିଡ ସଂକ୍ରମଣ ବଢୁଥିବାରୁ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷା ଗୁଡିକର ପରୀକ୍ଷା ଅନଲାଇନ ହେବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି | କେତେକ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ଗୁଡିକରେ କୋଭିଡ ସଂକ୍ରମଣ ବଢୁଥିବାରୁ ଆଇଶୋଲେସନ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ଵ ଦିଆଯାଇଛି | ତେବେ ଏହି ଭଳି ଏକ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ ନିଷ୍ପତିକୁ ସ୍ଵାଗତ କରିଛନ୍ତି ବିପିୟୁଟି ର ଛାତ୍ର ଗୋଷ୍ଠୀ |

ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ଏବଂ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଭେଟି ଛାତ୍ର ମାନେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରିଛନ୍ତି | ଏହା ସହ ଅନଲାଇନ ଶିକ୍ଷା ଦାନ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ବିପିୟୁଟି ର ଏହି ନିସ୍ପତି ଅନେକ ବୈଷୟିକ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ତେବେ ଏ ନେଇ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ନାୟକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଶେଷ କରି ଆଇଶୋଲେସନ କୁ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରେ ରଖି ଏଭଳି ଏକ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ ନିଷ୍ପତି ନିଆଯାଇଛି |ତେବେ କରୋନା ର ଏହି ବଢୁଥିବା ଚେନ କୁ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତି ନେବା ନିହାତି ଲାଭଦାୟକ ରହିବ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ମେଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ରେଜଲ୍ଟ ତାରିଖ ଶୀଘ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ, ବାହାରିବାକୁ ଯାଉଛି ମାଟ୍ରିକ ରେଜଲ୍ଟ…ଦେଖନ୍ତୁ କେଉଁ ସମୟରେ ବାହାରିବା ରେଜଲ୍ଟ !

ବର୍ତମାନର ବଡ଼ ଖବର ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର ଆସନ୍ତା ବୁଧବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ପାଇବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.