Breaking News

ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ମହାନତା ! ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ର ସୁନା ଗହଣା ଫେରାଇ ଉଦାହରଣ ପାଲଟିଲେ।

ଆଜିର ସମୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପଛରେ ଦୌଡୁଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ କଣ କରିବେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ | ଲୋକମାନେ ଭଲ କିମ୍ବା ଖରାପ ଉପାୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଉପାୟ ଖୋଜନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ନୁହେଁ ଯେ କେବଳ ଟଙ୍କା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏହି ସମାଜରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ସମସ୍ତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସତ୍ବେ ସଚ୍ଚୋଟତା ଏବଂ ମାନବିକତାର ଉଦାହରଣ ଦେଖାନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ନେଇ ତୀବ୍ର ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଏହି ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ସଚ୍ଚୋଟତାର ଏକ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି, ଯାହାକୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ସଚ୍ଚୋଟତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଉଥିବା ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରର ନାମ ସ୍ରବନ କୁମାର ଏବଂ ସେ ଚେନ୍ନାଇରେ ଏକ ଅଟୋ ଚଲାନ୍ତି |


ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ପଲ୍ ବ୍ରାଇଟ୍ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଚେନ୍ନାଇରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବିବାହକୁ ଯାଇଥିଲେ | ସେ ବିବାହରୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ 20 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଅଳଙ୍କାର ଭର୍ତ୍ତି ଏକ ବ୍ୟାଗ ଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଅନେକ ବ୍ୟାଗ ତାଙ୍କ ସହିତ ଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ପର୍ଲ ଅଟୋରେ ବସି ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ, ଅଟୋରୁ ଓହ୍ଲାଇବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଅଳଙ୍କାରରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟାଗ ସେଠାରେ ରହିଯାଇଥିଲା | ପର୍ଲ ଅଟୋରୁ ଓହ୍ଲାଇବା ପରେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ସ୍ରବନ କୁମାରଙ୍କ ଅଳଙ୍କାରରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟାଗକୁ ଚାହିଁଲେ।

ଅଟୋରୁ ଓହ୍ଲାଇବାର ବହୁ ସମୟ ପରେ ପର୍ଲ ତାଙ୍କର ଅଳଙ୍କାର ଭର୍ତ୍ତି ବ୍ୟାଗକୁ ମନେ ପକାଇଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଅଳଙ୍କାର ବ୍ୟାଗ ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ପର୍ଲ ତୁରନ୍ତ କ୍ରୋମପେଟ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ପୋଲିସ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ସ୍ରବନ କୁମାର ଅଳଙ୍କାରରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟାଗ ନେଇ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।


ଯେତେବେଳେ ପଲ୍ ବ୍ରାଇଟ୍ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗକୁ ଅଳଙ୍କାରରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଖୁସି ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ନଥିଲା | ପଲ୍ ବ୍ରାଇଟ୍ ଙ୍କ ବ୍ୟାଗ୍ ଫେରାଇ ଦେଇଥିବାରୁ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ସ୍ରବନ କୁମାରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ସ୍ରବନ କୁମାର ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦୁନିଆରେ ସଚ୍ଚୋଟତା ଜୀବନ୍ତ ଅଛି।
ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ସ୍ରବନ କୁମାରଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି। ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସଚ୍ଚୋଟତାରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ପୁଷ୍ପଗୁଚ୍ଛ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରିଥିଲା।

ଆଜିର ଦୁନିଆରେ ଯେକେହି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରି ସମ୍ମାନ ପାଇବା ଏକ ବଡ଼ କଥା | ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ସ୍ରବନ କୁମାର ମଧ୍ୟ ସଚ୍ଚୋଟତାର ଏକ ଉଦାହରଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ସର୍ବଦା ସ୍ମରଣୀୟ ହୋଇ ରହିବ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ସଚ୍ଚୋଟ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ କେହି ଥକି ନାହାଁନ୍ତି | ଏପରି ଲୋକମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ହିଁ ମାନବିକତା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ହୁଏ |ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

 

About admin

Check Also

ଅହିରାଜ ସାପକୁ ଧରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମହିଳା , ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଭିଡିଓ , 1 ଲକ୍ଷ ରୁ ଅଧିକ ଦେଖିସାରିଲେଣି

ବିଷଧର ସାପର ନା ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ଛୁଆଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବୟସ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଛା- ନି- ଆ ହେଇଯାଆନ୍ତି। …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *