Breaking News

ଆସିଲା ବଡ ଖବର ! ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବେ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ଫୋଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି କହିଲେ ଏମିତି

ଏକ ବଡ ଏବଂ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଖବର ଆସି ପହଞ୍ଚିଛି |ପ୍ରାୟ ରାତି ୧.୩୦ ରୁ ୨ଟା ଭିତରେ ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଏଭଳି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯାହାକି ତାଙ୍କ ଫ୍ଯାନ ମାନଙ୍କୁ ହଲେଇ ଦେଇଛି | ରାନୀ ପଣ୍ଡା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଗୋଟେ ବୋକି ଝିଅଟିଏ ଜାଣିଶୁଣି ଭୁଲ କରେ ଛାଡ |

ସି
ମୁଁ ଯେଉଁ ଡାଳ ଧରୁଛି ସେ ଡାଳ ଭାଙ୍ଗି ଯାଉଛି | ମୋର ସବୁ ସ୍ଵପ୍ନ ଅଧା ରହିଗଲା ଭଳି ମୋତେ ଲାଗୁଛି | କେତେ ନିନ୍ଦା ସହିଲି କେତେ ଅପମାନ ମଧ୍ୟ ପାଇଲି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କେତେ ସଂଘର୍ଷ କଲି | ନିଜ ଲଭ କୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଶା ରେ ବଞ୍ଚିଲି | ହେଲେ ମୁଁ ହାରିଗଲି ହଁ ମୁଁ ହାରିଗଲି | ଆଉ ବଞ୍ଚିକି କିଛି ଲାଭ ନାହିଁ | ଭଗବାନ ଯଦି ଚାହୁଁଛନ୍ତି ମୁଁ ମରିଗଲେ ଭଲ ହେବ | ମୁଁ ମାରିବା ପୂର୍ବରୁ ସବୁ ଦେବାଦେବୀ ଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରି ବିଷ ଟିକିଏ ଖାଇକି ଶୋଇପଡିବି |

ତା ପରେ ମୋତେ ଗୋଟିଏ ବେଶ୍ୟା , ନାରଚିତ୍ର, କଳଙ୍କ ଏବଂ ଆଖ୍ୟା ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି |ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଏ ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲିଯିବି ଯଦି ମୋ ତରଫରୁ କିଛି ଭୁଲ ଥିବ ତେବେ ମୋତେ କ୍ଷମା କରିଦେବେ ଓଡିଶାବାସୀ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କର ବିବାଦୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ପଣ୍ଡା | ଆଉ କେବେ ବି ମୁଁ ଓଡିଶା ପାଇଁ ଖରାପ ହେବିନି ଆଉ ମୋ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଓଡିଶା ଖରାପ ହେବ ନାହିଁ |


ସବୁ କଳାକାର ଦୁଖୀ ଦରିଦ୍ର ଭଗବାନ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ | ମୁଁ ତ ଆଉ କାହାକୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରି ପାରିବି ନାହିଁ | ଜଗନ୍ନାଥ ଆପଣମାନଙ୍କର ସାହା ଭରସା ହୁଅନ୍ତୁ | ଓଡିଶା ବାସୀ ଭଲରେ ରୁହନ୍ତୁ ମୋ ପାଇଁ ଆଉ ତୁମ ମାନଙ୍କର ଇଜ୍ଜତ ଯିବନି| ଏଥର ଖୁସି ରେ ରୁହନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ | ମନରେ ଅନେକ କଥା ଅଛି କହିବାକୁ ହେଲେ କହି ପାରୁନି | ମୋ ଜୀବନ ଅଧାରେ ରହିଗଲା | ମୋ ଲଭ ତୁ ଭଲରେ ରହ ବୋଲି ଏମିତି ପୋଷ୍ଟ କରି ରାତି ଅଧରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚମକେଇ ଦେଇଛନ୍ତି ରାନୀ ପଣ୍ଡା |


ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ର କମେନ୍ଟ ବକ୍ସ ରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ ଜମିଥିଲା |ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଙ୍କୁ ଏଭଳି ଭୁଲ ଷ୍ଟେପ ନଉଠାଇବା ପାଇଁ ହଜାର ହଜାର କମେନ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା ହେଲେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଉତ୍ତର ମିଳିନଥିଲା | ତେବେ ତାଙ୍କର ଏହି ଖବର ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାନଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

NCB ପାଇଥିବା ୱାଟସଆପ ଚାଟ ରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ (Aryan Khan) ଅର୍ବାଜ ଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ରାତିରେ ରୋଳା କରିବା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆଉ ଏକ ଖବର ଆସିଛି ଯେ ଆରିୟାନ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଅର୍ବାଜ ଙ୍କୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *