Breaking News

ଅତ୍ୟାଚାର ସହୀନପାରି ଭାଉଜ ନେଇଗଲେ ଦିଅର ଙ୍କ ଜୀବନ . . .

ଘରେ କେବଳ ଚାଲୁଥିଲା ଦିଅର ଙ୍କ ଉତ୍ପାତ | ପରିବାରରେ ଥିଲେ ସମସ୍ତେ ଅତିଷ୍ଟ ,ସବୁ ସମ୍ପର୍କକୁ ତୁଛ ଭାବି ପରିବାର ରେ ସବୁବେଳେ ମାରପିଟ କରୁଥିଲେ ୪୦ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ବିଚିତ୍ର | ଆଜ୍ଞା ହଁ , ନା ଯେପରି ବିଚିତ୍ର କାମ ବି ସେହିଭଳି ବିଚିତ୍ର ଭାଉଜ ଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଯାତନା ଏତେ ବଢି ଯାଇଥିଲା ଯେ ଠେଙ୍ଗା ରେ ପିଟି ଦେଲେ ଭାଉଜ ଏବଂ ସେଇଠାରେ ପଡିଗଲେ ଦିଅର ବିଚିତ୍ର |


କାକଟ ପୁର ଥାନାରୁ ସୂଚନା ଅନୁଯାଇ , ଦିଅର ବିଚିତ୍ର ପ୍ରତ୍ଯେକ ଦିନ ଘରେ ଉତ୍ତପାତ କରନ୍ତି | ଯାହାକୁ ପାରନ୍ତି ତାକୁ ପିଟି ଦିଅନ୍ତି | କେବଳ ପିଟନ୍ତି ନି ହ ଣାକ ଟା ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି | ଯାହା ଆସେ ହାତକୁ ସେଥିରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥାନ୍ତି | ଏସବୁ ଆଉ ପରିବାର ଲୋକେ ସହିପାରୁ ନଥିଲେ | ବିଚିତ୍ର ଏକ ମରଣା-ତ୍ମକ ଅସ୍ତ୍ର ରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ |

ତେବେ ଏସବୁକୁ ଭାଉଜ ଆଉ ସାହି ନପାରି ଉଠାଇଥିଲେ ଏକ ଠେଙ୍ଗା ଆଉ ପକାଇଥିଲେ ଏକ ପାହାର ବିଚିତ୍ର ଙ୍କ ମୁ ଣ୍ଡ କୁ |
ବାସ , ଦିଅର ମୁକ ହୋଇ ପଡିଗଲେ ବିଲ ରେ | ଏତେ କଷ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି ବିଚିତ୍ର ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଯେ ପରିବାର ର କେହି ବି ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଲେ ନାହିଁ | ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ ଫାଟି ବହୁତ ରକ୍ତ ବାହାରି ପଡିଥିଲା ଏବଂ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବ ମୁତାବକ ଘଟଣା ସ୍ଥଳ ରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାଡ଼ ଖାଇ ବିଲକୁ ଦଉଡି ପଳାଇଆସିଥିଲା |


ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନିଜେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି କାକଟ ପୁର ଥାନା ରେ | ଅଭିଯୋଗ କୁ ଭିତ୍ତି କରି ଥାନା ପକ୍ଷରୁ ଛାନବିନ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି | ମୃ- ତକ ଙ୍କ ପୁଅ ସମେତ ଭାଉଜ ଏବଂ ଭାଇ ଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖୀ ପୋଲିସ ପଚରା ଉଚରା କରୁଛି |ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ଶିକ୍ଷା ଦେଉଛି ଯେ ପାରିବାରିକ କଳହ ଭୁଲିଯାଏ ସବୁ ସମ୍ପର୍କ | ତେବେ ଏଠାରେ ଶାନ୍ତି ରେ ଚାଲିବା ହିଁ ଠିକ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

E-Shram କାର୍ଡରେ ମିଳିବ ପଇସା, ଶୀଘ୍ର ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ, ଜାନ୍ତନୁ କେତେ ଟଙ୍କା ମିଳିବ ଓ କେଉଁ ମାନେ ଏହା ପାଇବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଇଶ୍ରମ କାର୍ଡ କୁ ନେଇ ଆସିଗଲା ବଡ ଖବର ଯେ , ଯେଉଁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *