Breaking News

ବଡ ଖୁସି ଖବର: ଆସିଲା ଜିଓ ର ସବୁଠୁ ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନ-ବର୍ତ୍ତମାନ ୭୫ ଟଙ୍କାରେ ପାଇବେ ସବୁକିଛି ମାଗଣା !

ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଡାଟା ମୂଲ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ହ୍ରାସ ଘଟିଛି। ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନାରେ ଯେ କୌଣସି ନମ୍ବରରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ମାଗଣା କଲିଂର ଲାଭ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନେକ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ | ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମଧ୍ୟରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ, ଏୟାରଟେଲ, ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆ (ବର୍ତ୍ତମାନ ଭି) ଏବଂ ବିଏସ୍ଏନ୍ଏଲ୍ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କ ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନାରେ ସୁବିଧା ବଢାଉଛି |

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ୭୫ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ମାସସାରା (୨୮ ଦିନ) ମାଗଣା କଲିଂର ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ | ତାହା ହେଉଛି, ଗ୍ରାହକମାନେ ଯେକୌଣସି ନମ୍ବରକୁ ଅସୀମିତ କଲ କରିପାରିବେ | ଜିଓର ଏହି ଯୋଜନା ହେଉଛି କମ୍ପାନୀର ସର୍ବ-ଯୋଜନାଗୁଡିକର ଏକ ଅଂଶ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଜିଓ ଫୋନର ଏହି ୭୫ ଟଙ୍କିଆ ଯୋଜନାରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୁବିଧା କ’ଣ ଉପଲବ୍ଧ?

ଜିଓ ଫୋନର ୭୫ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନାର ବୈଧତା ୨୮ ଦିନ ଅଟେ | ଜିଓର ଏହି ଯୋଜନାରେ, ଯେକୌଣସି ନେଟୱାର୍କରେ ଅସୀମିତ କଲିଂର ଏକ ସୁବିଧା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏସଏମଏସ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ତେବେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଯୋଜନାରେ ୫୦ ଟି ଏସଏମଏସ ପଠାଇବାକୁ ସୁବିଧା ପାଆନ୍ତି | ଏହି ଯୋଜନାରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମୋଟ ୩ ଜିବି ଡାଟା ପାଆନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯୋଜନାରେ ଜିଓ ଆପ୍ସର ଏକ ପ୍ରଶଂସାକାରୀ ସଦସ୍ୟତା ଉପଲବ୍ଧ | ଜିଓର ଅଲ-ଇନ୍-ପ୍ଲାନରେ ସମୁଦାୟ ୪ ଟି ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା ଅଛି |

ଜିଓ ଫୋନ୍ ଯୋଜନା ୭୫ ରୁ ୧୮୫ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି। ଏହି ସମସ୍ତ ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨୮ ଦିନର ବୈଧତା ପ୍ରଦାନ କରେ | ମାଗଣା କଲିଂର ଲାଭ ଜିଓ ଫୋନର ୧୨୫ ଟଙ୍କା ଯୋଜନାରେ ୧୪ ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି | ଏଥି ସହିତ, ୧୫୫ ଜିବି ଯୋଜନାରେ ୨୮ ଜିବି ଡାଟା ଉପଲବ୍ଧ | ଅର୍ଥାତ୍ ଏହି ଯୋଜନାରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ୧ ଜିବି ଡାଟା ଦିଆଯାଏ | ଜିଓ ଫୋନର ୧୮୫ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ୫୬ଜିବି ଡାଟା, ମାଗଣା କଲିଂ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଟି ଏସଏମଏସ ଦେଉଛି |

ଜିଓର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଯୋଜନା ତୁଳନାରେ, ଜିଓ ଫୋନର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଶସ୍ତା | ୨୮ ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ ଜିଓର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଯୋଜନା ହେଉଛି ୧୨୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ ମାଗଣା କଲିଂ ସହିତ କେବଳ ୨ ଜିବି ଡାଟା ଉପଲବ୍ଧ | ଜିଓ ଫୋନର ଯୋଜନା ୭୫ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ୩ ଜିବି ଡାଟା ଦିଆଯାଉଛି | ଏହି ଯୋଜନାର ବୈଧତା ମଧ୍ୟ ୨୮ ଦିନ ଅଟେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

୬୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିବାହ କଲେ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ କ୍ରିକେଟର୍‌….

ଭାରତର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ସମିକ୍ଷ ଅରୁନୁ ଲାଲ ୬୬ 5ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦ୍ୱତୀୟ ଥର ବିଭାହ କରିଛନ୍ତି ଅରନୁ 38 …

Leave a Reply

Your email address will not be published.