Breaking News

ବଡ ଖୁସି ଖବର: ଆସିଲା ଜିଓ ର ସବୁଠୁ ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନ-ବର୍ତ୍ତମାନ ୭୫ ଟଙ୍କାରେ ପାଇବେ ସବୁକିଛି ମାଗଣା !

ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଡାଟା ମୂଲ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ହ୍ରାସ ଘଟିଛି। ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନାରେ ଯେ କୌଣସି ନମ୍ବରରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ମାଗଣା କଲିଂର ଲାଭ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନେକ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ | ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମଧ୍ୟରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ, ଏୟାରଟେଲ, ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆ (ବର୍ତ୍ତମାନ ଭି) ଏବଂ ବିଏସ୍ଏନ୍ଏଲ୍ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କ ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନାରେ ସୁବିଧା ବଢାଉଛି |

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ୭୫ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ମାସସାରା (୨୮ ଦିନ) ମାଗଣା କଲିଂର ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ | ତାହା ହେଉଛି, ଗ୍ରାହକମାନେ ଯେକୌଣସି ନମ୍ବରକୁ ଅସୀମିତ କଲ କରିପାରିବେ | ଜିଓର ଏହି ଯୋଜନା ହେଉଛି କମ୍ପାନୀର ସର୍ବ-ଯୋଜନାଗୁଡିକର ଏକ ଅଂଶ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଜିଓ ଫୋନର ଏହି ୭୫ ଟଙ୍କିଆ ଯୋଜନାରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୁବିଧା କ’ଣ ଉପଲବ୍ଧ?

ଜିଓ ଫୋନର ୭୫ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନାର ବୈଧତା ୨୮ ଦିନ ଅଟେ | ଜିଓର ଏହି ଯୋଜନାରେ, ଯେକୌଣସି ନେଟୱାର୍କରେ ଅସୀମିତ କଲିଂର ଏକ ସୁବିଧା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏସଏମଏସ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ତେବେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଯୋଜନାରେ ୫୦ ଟି ଏସଏମଏସ ପଠାଇବାକୁ ସୁବିଧା ପାଆନ୍ତି | ଏହି ଯୋଜନାରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମୋଟ ୩ ଜିବି ଡାଟା ପାଆନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯୋଜନାରେ ଜିଓ ଆପ୍ସର ଏକ ପ୍ରଶଂସାକାରୀ ସଦସ୍ୟତା ଉପଲବ୍ଧ | ଜିଓର ଅଲ-ଇନ୍-ପ୍ଲାନରେ ସମୁଦାୟ ୪ ଟି ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା ଅଛି |

ଜିଓ ଫୋନ୍ ଯୋଜନା ୭୫ ରୁ ୧୮୫ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି। ଏହି ସମସ୍ତ ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨୮ ଦିନର ବୈଧତା ପ୍ରଦାନ କରେ | ମାଗଣା କଲିଂର ଲାଭ ଜିଓ ଫୋନର ୧୨୫ ଟଙ୍କା ଯୋଜନାରେ ୧୪ ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି | ଏଥି ସହିତ, ୧୫୫ ଜିବି ଯୋଜନାରେ ୨୮ ଜିବି ଡାଟା ଉପଲବ୍ଧ | ଅର୍ଥାତ୍ ଏହି ଯୋଜନାରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ୧ ଜିବି ଡାଟା ଦିଆଯାଏ | ଜିଓ ଫୋନର ୧୮୫ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ୫୬ଜିବି ଡାଟା, ମାଗଣା କଲିଂ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଟି ଏସଏମଏସ ଦେଉଛି |

ଜିଓର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଯୋଜନା ତୁଳନାରେ, ଜିଓ ଫୋନର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଶସ୍ତା | ୨୮ ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ ଜିଓର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଯୋଜନା ହେଉଛି ୧୨୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ ମାଗଣା କଲିଂ ସହିତ କେବଳ ୨ ଜିବି ଡାଟା ଉପଲବ୍ଧ | ଜିଓ ଫୋନର ଯୋଜନା ୭୫ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ୩ ଜିବି ଡାଟା ଦିଆଯାଉଛି | ଏହି ଯୋଜନାର ବୈଧତା ମଧ୍ୟ ୨୮ ଦିନ ଅଟେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭୋଜନ କେଉଁଠି ଓ କେମିତି କରୁଛନ୍ତି, ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଭ-ୟ-ଙ୍କ- ର କଥା ,ନଚେତ ….

ଆସନ୍ତୁ ଭୋଜନ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା କିଛି ନୂଆ ତଥ୍ୟ ମହାଭାରତ ସମୟ ରେ ମନ୍ୟୁଷ କୁ ଭୋଜନ କରିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *