Breaking News

ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ: ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଉପରେ ୧୪ ଟି ଜିଲ୍ଲା ,ଆସନ୍ତା 3 ମାସ ଜଳିବ ଓଡିଶା

ବଢିଚାଲିଛି ତାତି ଆଉଟୁପାଉଟୁ ହେଉଛି ସାରା ଓଡିଶା | ଉପାନ୍ତର ଆଉ ଉପକୂଳ କେବଳ ଖରା ଆଉ ଖରା | ବାରିପଦା ଠାରୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେବଳ ଖରା ଆଉ ଖରା | ବର୍ତ୍ତମାନ ତାତିର ସ୍ଥିତି ଏଭଳି ହୋଇଛି ଯେ ସକାଳ ୮ଟା ପରଠୁ ଘରୁ ବାହାରିବା ଅସମ୍ଭବ ପ୍ରାୟ ହୋଇପଡିଛି | ଆସନ୍ତା କାଲି ଯାଏଁ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଜାରି ରହିଛି ତାତି | ଗ୍ରୀଷ୍ମର ପ୍ରଭାବକୁ ନେଇ ୨୧ଟି ଜିଲ୍ଲା କୁ ଅରେଞ୍ଜ ୱାର୍ନିଙ୍ଗ ଜାରି କରାଯାଇଛି |

ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ତାପମାତ୍ରା ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାସହ କାଳ ବୈଶାଖୀର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ | ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ରାଜ୍ୟର ସବୁଠୁ ଉତ୍ତପ୍ତ ସହର ପାଲଟିଛି ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବର | ମାର୍ଚରେ ସର୍ବକାଳୀନ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛି ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବର |

ଗତ କଲି ୪୪.୦୨ ଡିଗ୍ରୀ ସହ ଭୁବନେଶ୍ବର ରାଜ୍ୟର ସବୁଠୁ ଉତ୍ତପ୍ତ ସହର | ସେହି ପରି ରାଜ୍ୟର ୧୩ଟି ସହର ୪୧ ଡିଗ୍ରୀ ଉପରେ ରହିଛି |୨୦୧୬ ମାର୍ଚ ୨୧ରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ର ପାରଦ ଥିଲା ୪୨.୦୨ ଡିଗ୍ରୀ | ଏହା ପରେ ବାଲେଶ୍ଵର ଉତ୍ତପ୍ତ ସହର ଥିଲା ଯାହାର ତାପମାତ୍ରା ୪୩ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ ରହିଥିଲା |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆସିଗଲା ମେଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ରେଜଲ୍ଟ ତାରିଖ ଶୀଘ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ, ବାହାରିବାକୁ ଯାଉଛି ମାଟ୍ରିକ ରେଜଲ୍ଟ…ଦେଖନ୍ତୁ କେଉଁ ସମୟରେ ବାହାରିବା ରେଜଲ୍ଟ !

ବର୍ତମାନର ବଡ଼ ଖବର ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର ଆସନ୍ତା ବୁଧବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ପାଇବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.