Breaking News

ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଅଛି କି ଏହି ୩ଟି ଜିନିଷ, ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ !

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଟଙ୍କା ଏପରି ଏକ ଦିନିଷା ଏହାକୁ ସମସ୍ତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏହାକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଲୋଭରେ ମଣିଷ ଅନେକ କୌଶଳ ଓ ନିଷ୍ଠା ମଦ୍ୟ କରନ୍ତି ଯଦି ଅନେକ ଥର ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତେ ଆପଣ ଅର୍ଥ ପାଇବା ସକ୍ଷମ ନୁହନ୍ତି ଏହାର ଗୋଟିଏ କାରଣ ହେଉଛି ତୁମର ଦୁର୍ବାଘ୍ୟ ଏପରି ପରିସ୍ତିସ୍ଥିରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟି ରୁ ଆମର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ୱଳ କରିବା ପାଇଁ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରିଥାଉ କିନ୍ତୁ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ଘରକୁ କେବେ ଆସନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କ ଘରେ ଡାକିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ |

ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ସମାଧାନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ପରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଦେବୀ ନିଜେ ଆପଣଙ୍କ ଘର ପ୍ରତି ଆକାଶିତ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ବର୍ତମାନ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସେଠାରେ ଥିବା ଘରେ ତାଙ୍କର ଅଭାବ ହୁଏ ନାହିଁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ରହିଛି ପ୍ରତିକାର ଯାହାକୁ ଯଦି ପାଳନ କରିବେ ବା ଏପରି କିଛି ଦିନିଷ ରହିଛି ଯାହାକୁ ଯଦି ଆପଣ ଘରେ ଆଣି ରଖିବେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଗୃହରେ ବାସ କରିବେ |

କଇଁଛ ଯଦି ଆପଣ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଘରେ କଇଁଛ ମୂର୍ତ୍ତି ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ | ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ସମୁଦ୍ରରେ ଘୁଞ୍ଚିବା ସମୟରେ କଇଁଛ ର ରୂପ ନେଇଥିଲେ ତାପରେ ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ପର୍ବତ ରଖି ସମୁଦ୍ର ଘୁଞ୍ଚି ଗଲା ଏହି ଦୁଇଟି କାରଣରୁ କଇଁଛ ମାନଙ୍କର ମହତ୍ୱ ଆହୁରି ବଢି ଯାଇଛି କଇଁଛ ଘରକୁ ଶୁଭ ଫଳ ଆଣିଥାଏ ଏହା ସହିତ କଇଁଛକୁ ଘରେ ଦୀଘ୍ର ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାଏ | ଏହି କାରଣ ହେଉଛି ଦିର୍ଘଇ ଅଟନ୍ତ |

ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କଇଁଛକୁ ଜୀବନ୍ତ ରଖି ପାରିବେ କିମ୍ବା ଧାତୁରେ ନିର୍ମିତ କଇଁଛକୁ ମଧ୍ୟ ରଖି ପାରିବେ ଏହି କଇଁଛ ମାନେ ମତ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଆକର୍ଶିତ କରିଥାନ୍ତି ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କ ଘର ଭିତରେ ଥିବା ସାକାରାମତ୍କ ଶକ୍ତି ଅଛି | ତେଣୁ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ସହିତ ସେ ଘରକୁ ଆସିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | କୁହାଯାଏ କଇଁଛକୁ ଘରେ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା କୌଣସି ଅସୁବିଦଂ ହୁଏ ନାହିଁ ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହାତରେ କଇଁଛ ମୁଦି ପିନ୍ଧି ପାରିବେ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିଚାର କରାଯାଏ |

ପିରାମିଡି ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାଇ ପିରାମିଡି ଘରେ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭ ଦାୟକ ହୋଇଥାଏ ଏହା ଘରର ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ନଷ୍ଟ କରେ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ବଜାଇରଖେ ଏହାକୁ ଘରେ ରଖିବ ଦ୍ୱାରା ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟେ ନାହିଁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ତ୍ରୁଟି ମଧ୍ୟ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆସରିତ ହୋଇଥାଏ |

ଲକ୍ଷ୍ମୀ କୁବେର ଯନ୍ତ୍ର କୁବେର ଧନ ଧନ ଦେବତା ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ଅଟନ୍ତି ଦେବୀୟ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଧନର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବୋଲି ମନାଯାଏ | ଆପଣ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ନହଉ ବୋଲି ଚାହୁଁ ଛନ୍ତି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସହିତ କୁବେର ଯନ୍ତ୍ର ଆଣି ଘରେ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ ଦେଖିବେ ଆପଣଙ୍କ ଘର ଚିର ସ୍ଥାଇ ଖୁସିରେ ରହିବ କେବେବି ଆପଣଙ୍କ ଘର ଧନରେ ଅଭାବ ଦେଖା ଦେବ ନାହିଁ |

About odisha news

Check Also

ଶ୍ରାବଣ ମାସରେ ( ନନ୍ଦୀ ) କାନରେ କହିଦିଅନ୍ତୁ ଏହି ଶବ୍ଦ, ଆଉ ତାପରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଚମତ୍କାର, ଧନର ବର୍ଷା ହେବ…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଅର୍ଥାତ ବର୍ଷ ଜଳଭରା ଏବଂ ସବୁଜ ଜିମା ପରିବେଶ ଏହି ମାସରେ ଧରିତ୍ରୀ ସୁନ୍ଦର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.