Breaking News

କଣ ଆପଣ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖୁଛନ୍ତି କି ? ଏହାର ଅର୍ଥ ହୋଇପାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ, ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ..

ବନ୍ଧୁଗଣ ସାପ ଗୋଟେ ସରୀସୃପ ପ୍ରାଣୀ ସିବ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଜିବ ହୋଇଥାଏ ସାପ | କିନ୍ତୁ ସାପ କୁ ଅନେକ ଲୋକ ଭୟ କରିଥାନ୍ତି କାରଣ ଏହା ର ରୂପ ଓ ଏହା ବିଷ ଧର କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାପ କୁ ସ୍ବପ୍ନ ରେ ଦଖିବା ର ଅର୍ଥ ସେ ବିଷୟ ରେ ଜଣାଇବୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ସାପ ଧରିବା କିମ୍ବା ମାରିବା ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୁ ର ନାଶ ହେବ ଓ ଆପଣଙ୍କ ଧନ ଲାଭ ହୋଇଥାଏ | ଯଦି ଆପଣ ମନ୍ଦିର ପାଖରେ ସିବ ଲିଙ୍ଗ କିମ୍ବା ସାପ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କୌଣସି ମାନସିକ ରଖି ଭୂଳିଯାଇଛନ୍ତି।

ତେବେ ଏହା ର ପ୍ରତିକାର ପାଣି ଶିବ ମନ୍ଦିର ରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ କେତେକ ଲୋକ ସାପ କୁ ସ୍ବପ୍ନ ରେ ଦେଖି ଡରିଥାଆନ୍ତି | କୌଣସି ମିତ୍ର ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ଵାସ ଘାତକ କରିପାରେ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ବପ୍ନ ରେ ସାପ କଟିବାରେ ଦେଖାଯାଏ ସେ ବ୍ୟକ୍ତି କୌଣସି ବେମାରୀ ରେ ପଡିପାରେ | ଯଦି ସ୍ବପ୍ନ ରେ ଧଳା ସାପ ଦେଖାଯାଏ ଏହାକୁ ବୋହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି ମନାଯାଏ |

କୌଣସି ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତି କି ଯଦି କଳା ରଙ୍ଗ ର ସାପ ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ସେ ବୁଝିହୁଏ ଯେ ତାର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ଭାବରେ ଚାଲୁନି। ଯଦି ସ୍ବପ୍ନ ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାପ କିଛି କରିବାକୁ ଆସୁକେହି କିନ୍ତୁ କରିପାରୁନି ତେବେ ଏହା ବୋହୁତ ଶୁଭ ସଂକେତ ଅଟେ |

ଏହା ର ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାମ ରେ ଭଲ ଫଳ ମିଳିବ ଯଦି ସ୍ବପ୍ନ ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୋହୁତ ବଡ ସାପ ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଏହା ବୋହୂ ଚିନ୍ତା ର ବିଷୟ | କାରଣ ଏହା ର ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟ ଭବିଶ୍ଵତ ରେ କୌଣସି ବଡ ଅସୁବିଧା ରେ ପକାଇପାରେ।

About odisha news

Check Also

ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣ କହିଥାନ୍ତି ମରିଯାଇଥିବା Lokaଙ୍କ ଏହି ସାମାନ୍ ଘରେ ଜମା ବି ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହିସବୁ ଦିନିଷ ନହଲେ ମିଳିଥାଏ ଏହି ସବୁ ସଂକେତ !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଗରୁଡ଼ ପୁରାଣ ରେ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଗରୁଡ଼ କୁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବ୍ୟକ୍ତି ର ଏପରି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.