Breaking News

ଆପଣ ଭୁଲ୍ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡି ନାହାଁନ୍ତି ତ, ଏହାକୁ ସହଜରେ କିପରି ଜାଣିବେ !

ପ୍ରେମ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି ଅନୁଭବ | ଏହା ଜୀବନକୁ ସୁନ୍ଦର କରିଥାଏ | କୌଣସି ସମ୍ପର୍କର ଆରମ୍ଭ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ କିନ୍ତୁ ବହୁତ କମ୍ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକାଠି ରହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ପ୍ରେମ କରିବା ଅତି ସହଜ କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂରଣ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର କାର୍ଯ୍ୟ | ଯେ କୌଣସି ସଂପର୍କରେ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏକ ସଂପର୍କରେ, ଯଦି କୌଣସି ସାଥୀ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ସମ୍ପର୍କକୁ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗେ ନାହିଁ | ଏହା ବେଳେବେଳେ ସାଥୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା ଅନୁଭବ କରାଇପାରେ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯଦି ଆପଣ ଭୁଲ ସଂପର୍କରେ ପଡିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କିପରି ଜାଣିପାରିବେ?

ସାଥୀ ବିଷୟରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସନ୍ଦେହ ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଜମା ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗଭୀର ଭାବରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କର | ମନର ସନ୍ଦେହ ଠିକ୍ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ହଁ କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନେକ ଥର ଯେତେବେଳେ ଆମେ ପଛକୁ ଚିନ୍ତା ନକରି ସୁଯୋଗକୁ ଖସିଯିବାର ଭୟରେ କାହାକୁ ହଁ କହିଥାଉ, ତେବେ ଆଗକୁ ଯିବାକୁ ହୁଏତ ଏପରି ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଦୀର୍ଘ ମୂଲ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ |


ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପରି ସମ୍ପର୍କରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ନିଜ ମନରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁ ତେବେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନ ଦେବା ଭଲ |କୌଣସି ସମ୍ପର୍କକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ, ଏହାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ମାନସିକ ସୁଖ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସୁଖ ସହିତ ଅର୍ଥ ସମ୍ପର୍କର ଏକ ଦୃଢ ଆଧାର ହୋଇପାରେ |


ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ଏବଂ ତୁମକୁ ପ୍ରକୃତରେ ଭଲ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ , ତେବେ ତୁମେ କେବଳ ସେହି ଆତ୍ମା ର ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି ସଂପର୍କରେ ସାଥୀ ପ୍ରତି କୌଣସି ପ୍ରେମ, ବିଶ୍ୱାସ, ସଚ୍ଚୋଟତା ନ ଥାଏ, ତେବେ ଏହାକୁ ଖୋଲା ବୋଲି କହିବା ଭୁଲ ନୁହେଁ | ତୁମର ଭାବନାକୁ କେହି ଉପଯୋଗ ନକରିବା ପାଇଁ, କୌଣସି ସଂପର୍କରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଭଲ ସୂଚନା ନେବା ଭଲ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ମୁଣ୍ଡରେ ବାଳ ପାଚିଲେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ୨ଟି ଚମତ୍କାର ଉପାୟ ,ତୁରନ୍ତ ମିଳିବ ଫାଇଦା

ଆଜି କାଲି ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେଶ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ପାଲଟିଛି। ଏହି ସମସ୍ୟା ଗୁଡିକ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *