Breaking News

ଆପଣଙ୍କର 786 ନମ୍ବର ନୋଟ୍ ଅଛି କି ? ଆପଣ 3 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ କଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଦେଖନ୍ତୁ….

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ 5ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ଅଛିକି 786 ନମ୍ବର ନୋଟ ଅଛିକି ଆପଣ 3ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରୀ ସହିତ ସହଜରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଖବର ଅପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଅଟେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ଭଲ ଉପାୟ କହିବୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ କିଛି ମିନିଟିରେ କୋଟିପତି ହୋଇପାରିବେ ବାସ୍ତବରେ ଆଜିକାଲି କିଛି ନୋଟର ଚାହିଦା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର 1 ଟଙ୍କିଆ 5 ଟଙ୍କିଆ 10,20 50 ଟଙ୍କିଆ କିମ୍ବା 100 କିମ୍ବା 2000 ଟଙ୍କା ପରି 768 ନମ୍ବର ନୋଟ ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ରତା ରାତି କୋଟି ପତି ହୋଇପାରିବେ |

ଆଜି କାଲି ଲୋକ ମାନେ ପୁରୂଣ ନୋଟ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ବେଶେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଏହି ସରଳ ହବି ଆପଣଙ୍କୁ କୋଟି ପତି କରିପାରେ ଯାହା କୌଣସି କାଟିନ ପରିଶ୍ରମ ନୁହେଁ | ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆମକୁ କିଛି ବିଶେଷ ନୋଟ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେଉଁ ଠାରୁ ଆପଣ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛି ଯଦି 100 ଟଙ୍କା ନୋଟରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର 786 ଅଛି ତାହାନେ ଆପଣ ଏହାକୁ EBAY ୱେବ ସାଇଟିରେ ବିକ୍ରି କରିପାରିବେ ପୁରୁଣା ନୋଟ କିମ୍ବା ପୁରୁଣା ମୁଦ୍ରା ବିକ୍ରୟ କରିବା ପାଇଁ ୱେବ ସାଇଟି ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି |

786 ସଂଖ୍ୟର କଣ ବେଶେଷତ ରହିଛି ଦୁନିଆରେ ଧର୍ମ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟରେ କଣ ବେଶେଷତ ରହିଛି ଦୁନିଆରେ ଧର୍ମ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟରେ କଣ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିବା ଲୋକ ମାନଙ୍କର କୌଣସି ଅଭାବ ନାହିଁ ଅନ୍ୟ ପଟେ ବହୁତ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ପୁରାତନ ଦିନିଷ ସଞ୍ଚୟ କରନ୍ତି ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ 786 ମୁଦ୍ରା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବାସ୍ତବରେ ଇସ୍ଲାମ ଏହି 786 ସଂଖ୍ୟର ମହତ୍ୱ ରହିଛି ଏବଂ ମୁସଲମାନ ଜନ ସଂଖ୍ୟା ଏହାକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରନ୍ତି ତଥାପି 786 ସଂଖ୍ୟ ବିଷୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଧର୍ମୀକ ବିଶେଷଜ୍ଞ ମାନଙ୍କର ଭିର୍ଣ୍ଣ ଭର୍ଣ୍ଣ ମତ ରହିଛି |

ଏହି ନୋଟ କିପରି ଓ କେଉଁ ଠାରେ ବିକ୍ରୟ କରିପାରିବେ ଏହି ନୋଟ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ www.EBAY.com କୁ ଯାଆନ୍ତୁ ମୂଳ ପୁଷ୍ଟାରେ ଏହାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କରନ୍ତୁ ଏଠାରୁ ଆପଣ ନିଜକୁ ବିକ୍ରୟ ଭବରେ ପଞ୍ଜିକରଣ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ତାପରେ ନୋଟରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଫୋଟ ନିଅନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସାଇଟିରେ ଉପଲୋଡ କରନ୍ତୁ ଯେଉଁ ମାନେ ପୁରୁଣା ମୁଦ୍ରା କିଣିବାକୁ ଭଲ ପାଣ୍ଟି ସେମାନେ କିଣିବେ | ଯେଉଁ ମାନେ ଏହି ପୁରୁଣା ନୋଟ କିଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ସେମାନେ ଆପଣାକୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ ଏଠାରେ ଆପଣ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ଆପଣଙ୍କ ନୋଟ ପାଇଁ ବୁଝା ବଣା କରି ପାରିବେ |

About odisha news

Check Also

ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରର ଗୁପ୍ତ ରହସ୍ୟ ଜାଣନ୍ତୁ ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କାହିଁକି, ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବିଶ୍ୱବ୍ରମହାଣ୍ଡର ଆରାଧ୍ୟ ଦେବତା ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ଗୁପ୍ତ ରହସ୍ୟ | ତେବେ ଏହିଖବରଟି ଶେଷଯାଏଁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.