Breaking News

ଅନୁଭବଙ୍କୁ ଜେରା କଲେ ବର୍ଷାଙ୍କ ଓକିଲ,ବର୍ଷା କଣ କହିଲେ ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିହାତି ଜାଣିଥିବେ ବହୁଦିନ ହେଲାଣି ଓଲିଉଡର ସୁପର ଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଏବଂ ଅଲିଉଡ କୁଇନି ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା ଅନୁଭବ ବର୍ଷା ମାମଲାରେ ସାକ୍ଷୀ ଗ୍ରହଣ ହୋଇଥିଲେ ଅର୍ଥାତ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ଅଦାଲତରେ ସାସଂଦ ତଥା ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ସାକ୍ଷୀ ଗ୍ରହଣ ହୋଇଥିଲେ ଅନୁଭବଙ୍କୁ ବର୍ଷାଙ୍କ ଓକିଲ ଡାକିକି ଜେରା କରିଥିଲେ |

ପରିବାର ଅଦାଲତରେ ଅନୁଭବ ହାଜର ହୋଇ ସାକ୍ଷୀ ପ୍ରଦାନ କରିବା ସହିତ ଦାଖଲ ପତ୍ର ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲେ ଅନୁଭବଙ୍କୁ ବର୍ଷାଙ୍କ ଓକିଲ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନ ଅନୁଭବଙ୍କୁ ଓକିଲ ପଚାରିଥିଲେ | ଏଠାରେ ସୂଚନ ଯୋଗ୍ୟଯେ ଛାଡ଼ ପତ୍ର ପାଇଁ ଅନୁଭବ ଦାୟର କରିଥିବା ଆବେଦନ ଦମ୍ପତିୟ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ରୁଜୁ କରିଥିବା ଆବେଦନର ପରିବାର ଅଦାଲତରେ ଏକତ୍ର ଶୁଣାଣି ଚାଲିଥିଲା ଉଲେକ ଯୋଗ୍ୟଯେ ଅନୁଭବ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପଟିଆର ପାରିବାରିକ ଅଦାଲତରେ ଛାଡ଼ ପତ୍ର ପାଇଁ ଜୁଲାଇ 16 ରେ ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ |

ଏହି ଛାଡ଼ ପତ୍ର ମାମଲାକୁ ପରିବାର ଆଦଳତକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ସୁପ୍ରିମ କୋଟ ଦୂରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ | 2021 ମାର୍ଚ୍ଚ 5 ରେ ସୁପ୍ରିମ କୋଟ ମାମଲାର ଚୁଡାନ୍ତ ଶୁଣାଣି ହୋଇଥିଲା | ସୁପ୍ରିମ କୋଟ ଟ୍ରନ୍ସପର କୁ ଅନୁ ମତି ଦେଇଥିଲା ସୁପ୍ରିମ କୋଟଙ୍କ ମାର୍ଚ୍ଚ 5 ନିଦେଶ ଅନୁସାରେ ଅନୁଭବ ପତ୍ନୀ ବର୍ଷାଙ୍କୁ ଛଡା ପତ୍ର ଦେବା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀର ପାତିଆଲ ହାଉସ କୋଟରେ ଆବେଦନ ଶୁଣାଣି ପାଇଁ ପ୍ରତେକ ପରିବାର କୋଟରୁ ସ୍ତାନସ୍ତର ହୋଇ ଆସିବା ପରେ |

2021 ଏପ୍ରିଲ 5 ରେ ଉଭୟ ପରିବାର ଅଦାଲତରେ ହଜାର ହୋଇଥିଲେ ଅଦାଲତରେ କୌଣସି ସଫୁଲ ମିଳିପାରି ନଥିଲା ଏହାପରେ ମାମଲାର ସାକ୍ଷୀ ଗ୍ରହଣ ପାଇଁ ଅଦାଲତ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ତେବେ ଅଲିଉଡର ସୁପର ଯୋଡି ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଅଲଗା ହୋଇ ରହିବେ ନା ସେମାନେ ଏକାଠି ହେବେ ତାହତ ସମୟ କହିବି |

About odisha news

Check Also

ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ଅଭିନେତା ଜଗଜିତ୍ ପାଲ୍ (Swatik) ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ପରିବାର ଆଗରୁ କେବେ ଦେଖିନଥିବେ ଦେଖନ୍ତୁ |

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ତରଙ୍ଗ ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ନୂଆ ବୋହୁ ସିରିଏଲଟିକୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବେ ଦେଖୁଥିବେ ତାହାହେଲେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.