Breaking News

ଆସନ୍ତୁ , ଜାଣିବା ଆମ ଓଲିଉଡ ହୀରୋ ମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ସ୍ତ୍ରୀ କିଏ ??? . . .

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ତ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବରେ ଆମ ଓଲିଉଡ଼ ଇନଡସ୍ଟ୍ରି ବିଷୟରେ ଭଲଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ |ଏବଂ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ କୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବେ | ତେବେ ଆପଣମାନେ ମାନେ ଆମ ଓଲିଉଡ ହୀରୋ ସବ୍ୟସଚୀ, ଅରିନ୍ଦମ, ବାବୁଶାନ,ଆକାଶ ଏମିତିକି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆପଣମାନେ ବେସ ଭଲଭାବେ ଜାଣିଥାନ୍ତି | ତେବେ କଣ ଆପଣମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ରିୟଲ ଲାଇଫ ରେ ଏମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ସ୍ତ୍ରୀ କିଏ ??? ଯଦି ଜାଣିନାହାନ୍ତି ତେବେ ଆପଣମାନେ ଏହି ଆର୍ଟିକ୍ଲ କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ପଢନ୍ତୁ |

ତେବେ ଆମ ଲିଷ୍ଟରେ ପ୍ରଥମରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଆପଣମାନଙ୍କର ପାଗଳପ୍ରେମୀ ସୁପରଷ୍ଟାର ସବ୍ୟସଚୀ | ସେ ସବ୍ୟସଚୀଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ ସୀମା ମିଶ୍ର |ତେବେ ଟଙ୍କାଶାହ ବିବାହର ୨ ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କର ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା | ଏବଂ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |

ଏହାପରେ ଆମ ଲିସ୍ଟରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଅରିନ୍ଦମ ରୟ | ଯାହାକୁ ଆପଣମାନେ ପରସୁରମ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ | ତେବେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ନାମ ରହିଛି ଅନୁପା ରୟ | ଏହା ପରେ ଆମ ଲିସ୍ଟରେ ତିନି ନମ୍ବର ରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଶ୍ରୀତମ ଦାସ | ତେବେ ସେ ଯାହାକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ନାମ ରହିଛି ପୁନମ ଦାସ |


ତେବେ ଏହାପରେ ଆମ ଲିସ୍ଟରେ ଚାରି ନମ୍ବର ରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଆକାଶ ଦାସ | ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ଶୁଭ୍ରଜ୍ଯୋତି | ତେବେ ଯାହା ସୂଚନା ରହିଛି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ସମାଜସେବୀ |

 

ଏହାପରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଓଲିଉଡ ଇନଡସ୍ଟ୍ରି ର କମେଡୀ କିଂ ହରି | ତେବେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ମୋନାଲିସା ମହାପାତ୍ର |ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *