Breaking News

ଆଜିଠାରୁ କାଳବୈଶାଖୀ ଆରମ୍ଭ || ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଳା କୁ ସତର୍କ ସୂଚନା ଦେଲା ପାଣିପାଗ

ଆଜି ଠାରୁ ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲା ରେ କାଳ ବ୍ୟେଶାଖୀ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |ଏ ନେଇ ଆଜି ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡିଶା ର ନ’ଟି ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି କରିଛି ରାଜ୍ୟ ର ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣି ପାଗ ବିଭାଗ |ଯଥା ଶୀଘ୍ର ଏ କାଳ ବ୍ୟେଶାଖୀ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |ତେବେ କେଉଁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲା କୁ ସତର୍କ ସୂଚନା ଦିଆ ଯାଇଛି ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ଲେଖା ଟିକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପଢନ୍ତୁ |ଏବଂ ଭଲ ଲାଗିଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରନ୍ତୁ |ଆଜି ରାଜ୍ୟ ରେ କିଛି ଜିଲ୍ଲା ରେ ଘଡ ଘଡି ସହ ବର୍ଷା ହବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଏହି ସମୟ ରେ ପବନ ର ବେଗ ଘଣ୍ଟା ପ୍ରତି ତିରିଶ ରୁ ଚାଳିଶ କିମି ରହିବ ବୋଲି ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣିପାଗ ବିଜ୍ଞାନ କେନ୍ଦ୍ର ପକ୍ଷ ରୁ ସୂଚନା ଦିଆ ଯାଇଛି |ତେବେ କୋରାପୁଟ ,ନବରଙ୍ଗପୁର ,ମାଲକାନଗିରି ,ନୂଆପଡା,କଳାହାଣ୍ଡି ,ବଲାଙ୍ଗୀର ,କନ୍ଧମାଳ ,ରାୟଗଡା ଓ ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲା ଭଳି ନ ‘ଟି ଜିଲ୍ଲା ରେ ବର୍ଷା ସହିତ ଘୂର୍ଣ୍ଣୀ ଝଡ ର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା କୁ ୟେଲ୍ଲୋ ୱାର୍ନିଙ୍ଗ ଜାରି କରା ଯାଇଛି |ସେହି ପରି ଷୋଳ ତାରିଖ ରେ ମଧ୍ୟ କାଳ ବ୍ୟେଶାଖୀ ର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମାଲକାନଗିରି ,ଗଞ୍ଜାମ ,କେନ୍ଦୁଝର ,କୋରାପୁଟ ,ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଓ ଯାଜପୁର ଆଦି ଜିଲ୍ଲା ରେ ବର୍ଷା ହବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |ସେହିପରି ସତର ତାରିଖ ରେ ମାଲକାନଗିରି ,କୋରାପୁଟ ,ନବରଙ୍ଗପୁର ,କଳାହାଣ୍ଡି ,ନୂଆପଡା ,ବଲାଙ୍ଗୀର ,ଗଜପତି ,ରାୟଗଡା ଆଦି ଜିଲ୍ଲା ରେ କାଳ ବ୍ୟେଶାଖୀ ର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |ଏହା ପରେ ରାଜ୍ୟ ର ପାଗ ଶୁଖିଲା ରହିବ |ତେବେ ରାଜ୍ୟ ର ତାପମାତ୍ରା ଧୀରେ ଧୀରେ ବଢି ବୟାଳିଶ ଡିଗ୍ରୀ ଅତିକ୍ରମ କରିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି |

ତେବେ ଗତ କାଲି ଭୁବନେଶ୍ଵର ର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ତାପମାତ୍ରା ଅଠ ତିରିଶ ଡିଗ୍ରୀ ରେକର୍ଡ ହେଇଛି |ଆଜି ଅଧିକାଂଶ ଜିଲ୍ଲା ରେ ଆକାଶ ମେଘୁଆ ରହିବା ସହ ଅପରାହ୍ନ ଆଡ କୁ ବର୍ଷା ହେବା ର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

LIC କୁ ନେଇ ଆସିଲା ବହୁତ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର, LIC ରେ କରନ୍ତୁ ଏହି କାମ ମାସକୁ ମାସ ଆପଣ ପାଇ ପାରିବେ Pension ୧୨ ଟଙ୍କା….ଦେଖନ୍ତୁ କେମିକି କରିବେ ଏହି LIC !

LIC କୁ ନେଇ ଆସିଛି କିଛି ନୂଆ Pension ପ୍ଲାନ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାତ୍ର ଠାରେ ପଇସା ଜମା କଲେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.