Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 27 jun 2022 ସୋମବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଦିନଟି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉପକୃତ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପିତ ହେବ ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ ତୁମେ ତୁମର ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରୁ କାହାଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚର ଏକ ବଜେଟ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ ପତିସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଏହିପରି ତୁମେ ସବୁକିଛି ହାସଲ କରିପାରିବ ଯାହାକୁ ତୁମେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ଖୋଜୁଥିଲ | ତୁମର ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ ତୁମର କିଛି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାକୁ ଲାଗୁଛି |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଦୌଡିବାକୁ ଡ଼ିବାକୁ ପଡିପାରେ ଆପଣ କିଛି ବିଷୟ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉନାହିଁ କିଛି ପୁରୁଣା ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବବଢିବ କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ତେଲ ଏବଂ ମସଲା ସହିତ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ୍ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ଯିବାକୁ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ ଯାହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କିଛି ସମସ୍ୟାକୁ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ ଯାହା ତୁମର ଟେନସନକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କାହାର ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଯଦି ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ ତେବେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାରବାରରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭୁଲ୍ ରାସ୍ତା ଦେଖାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆରାମର ସାମଗ୍ରୀ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ରାଜନୀତି ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ପଦବୀ ଦିଆଯାଇପାରେ
| ଛାତ୍ରମାନେ ଦୁର୍ବଳ ବିଷୟ ଉପରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ ଆପଣ ଆଜି ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ପୁରୁଣା କାରବାରରୁ ଲାଭ ଏବଂ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯଦି ତୁମର କୌଣସି ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇଛି ତେବେ ତାହା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଆପଣ ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ନିଜର ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ଖୁସି ହେବ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବିଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିଛି କାମରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି
ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଭ୍ରମଣ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଦିନଟି ଉପଯୁକ୍ତ । ଏହି ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ମାଧୁର୍ଯ୍ୟଭରା କରିବ । ମନ ମଧ୍ୟରେ ବହୁଦିନ ଧରି ରହି ଆସୁଥିବା ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାକୁ ଦୁରକରିବାରେ ଏହି ଭ୍ରମଣ ସହାୟକ ହେବ ।|

ମକର ରାଶି
ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ । ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ବୋଧହୁଏ ଏକା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ନିଜ ପରିବାରର ପସନ୍ଦ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା ବୋଲି ଆଜି ଆପଣ ମନେ କରିବେ ।|

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏଇଟା ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ କି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମନାରେ ନିଜକୁ କିପରି ଭଲ ଭାବରେ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ଅନ୍ୟ ଲୋକ ସେଇଟା ବୁଝିବେ ଯେଉଁଟାକି ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇବା କୁ ଚ଼ାହୁଁଛନ୍ତି ।|

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଘର ଉପରେ ଖୁସି ବିଛାଇ ହୋଇଥିବ । ଏହି ଅବସରର ଲାଭ ଉଠାଇବା ସହିତ ଆପଣ ସେହି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମିସିପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ମିସି ନଥିବେ । ଆଜି ଆପଣ ସବୁ ଅସୁବିଧାକୁ ଗୋଟିଏ ଆଡକୁ ରଖି ନିଅନ୍ତୁ ।|

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.