Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୩୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ବୁଧବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପଡ଼ିଆରେ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିସାରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅନେକ ଭାଗ୍ୟ ଏକାଠି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରି କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହେବ | ତୁମର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯେଉଁଥିରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର ପିତାଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଥିଲେ, ତେବେ ସେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଘରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ଆସିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା ରହିବ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସକରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଉପାୟରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହ୍ରାସ ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଆଶଙ୍କା ଥାଏ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟଦାୟକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଦୌ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କ କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେକୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଯଦି ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମ ବଢିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ବାପା ପୁରା ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମେ ଯେକୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ତୁମର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦେଖାଯାଉଛି | ଯଦି ପରିବାରରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ସୁସମାଚାର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର କିଛି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ଖୁସି ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଏକ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସୁମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କାମ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପରିଶ୍ରମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସମାନ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ଏହାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ବେସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.