Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ମଙ୍ଗଳବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ କାମରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମ ବଢିବ ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଆଶା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରୟାସ ଫଳ ଦେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉପକାରୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ପରିବାର ସହିତ ଧାର୍ମିକ ସତସଙ୍ଗରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଯେକେହି ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ତୁକାଳୀନ ରୋଗଗୁଡ଼ିକ ତୁମକୁ ଧରିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଦିନ କଟାନ୍ତି | ବିରତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱରର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ବିଷୟରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମେ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏକ ବଡ ଡିଲ୍ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଯଦି କିଛି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ଖୁସି ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ରହିବ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ ଦିଗରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଘର ଦ୍ୱାରରେ ବୁଲୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ନିରାଶାଜନକ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭୁଲ ଲୋକଙ୍କ ସହଭାଗୀତା ହେତୁ, କିଛି ଭୁଲ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବେ | ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | କୌଣସି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଆଜି ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ମନ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଜଡିତ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତିରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ବଜାୟ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିପାରେ | କୌଣସି ବିପଦ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅଧିକ ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ସମୟର ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଖୁସିରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କଳହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅତି ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର କାମ ଅଫିସରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି, ଯାହା ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସୂଚାଉଛି | ଯଦି ତୁମେ କାମ କର, କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢିପାରେ | ବୈଜ୍ଞାନିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସଫଳତା ସହିତ ମନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.