Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ସୋମବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ନୁହେଁ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ନଦେବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହଠାତ୍ ଖରାପ ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ବିଦେଶରୁ ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପତିଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏହା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱରର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖ | କ kind ଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ନିରାଶାଜନକ ଖବର ଶୁଣିପାରିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ତୁମେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଯଦି ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଆପଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଟି ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛି | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଦୌଡିବା | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସହିତ ତୁମେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଶା କରାଯାଏ | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ, ଏହା ଦେଖାଯାଏ ଯେ ତୁମେ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇଛ | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯେକୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣ ନେଇପାରିବେ | ତୁମେ ପିତୃକ୍ୟ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ତୀର୍ଥସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଏହି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ହାତ ରଖିଛନ୍ତି ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ, ଟଙ୍କା ଲାଭ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ତାହା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ନୁହେଁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା ଜାରି ରହିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହଠାତ୍ ଖରାପ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଏକ ଗାଡି ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗାଡିଟିକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ଭୟ ଅଛି | ଆପଣ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ହସିବା ଏବଂ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ତୁମର ଖୁସି ବଢିବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଯେକୌଣସି ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ହେତୁ, ତୁମର କାମରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ତୁମେ ବିରକ୍ତ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଘର ଦ୍ୱାରରେ ବୁଲୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ | ହଠାତ୍ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ଏକ ଲମ୍ବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଏକ ଚେକ୍ ରଖିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭବିଷ୍ୟତରେ କିଛି ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.