Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୭ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ରବିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ରହିପାରେ, ଯାହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଜ୍ଞାନ ସହିତ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବଢୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ ସର୍କଲ୍ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସକାରାତ୍ମକ ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଏକ କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ତୁମ ଭିତରେ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ନେଟୱାର୍କର ବିସ୍ତାର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟର ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବଣିକମାନଙ୍କ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଯୁବକମାନେ ଭଲ କ୍ୟାରିୟର ବିକଳ୍ପ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ଅଧିକ ତେଲ ଏବଂ ମସଲା ସହିତ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ବ୍ୟଥା ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆପଣ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ତୁମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ଏହା ଫେରି ଆସିପାରେ | ଅଫିସରେ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | ବଡ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଦ daily ନିକ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଆଜି ସମାଜରେ ଏବଂ ଆଖପାଖରେ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ନିଜକୁ ଅପଡେଟ୍ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ଏକ ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ସ୍ଥାପିତ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | କାମ କରିବାକୁ ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ସହିତ ଜଡିତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପୁନର୍ବାର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଜଣେ ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନି ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଯାଉଛି। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | କିନ୍ତୁ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣାଯିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ, ଏହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଶରୀରରେ କିଛି ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଖରାପ ହେଉଥିବା ବ୍ୟବସାୟିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ବଡ଼ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ରଖ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହଠାତ୍ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.