Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୬ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏହା ପେଟ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ | କାହା ଦ୍ୱାରା ଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଭଲ ଖବର ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯଦି କୋୖଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିଲା, ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଉନ୍ନତିର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟ କାମରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଚିନ୍ତା ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଦୂର ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ କିଛି ଅସୁବିଧା ଆଣିଦେଇଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କର, ଏହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଉପହାର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ଅଫିସ୍ କାମ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସାଧାରଣ କାଳୀନ ରୋଗଗୁଡ଼ିକ ତୁମକୁ ଧରିପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଦାନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଭଲ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ଆପଣ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଚିନ୍ତିତ ମନେ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ | ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନଦେବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସହଯୋଗ ହେବ | କିଛି ଲୋକ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରିବେ | ତେଣୁ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ କାରଣ ଋଣ ଫେରସ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ କମ୍ ଅଟେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ପରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛ | ଆପଣ ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କର କିଛି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତି, ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସହଭାଗୀତାରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ପରିବାରରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଉଛି, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ତେଣୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର | ଯଦି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ଆରାମ ପାଇବାକୁ ଲାଗନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସାକାର ହେବାକୁ ଲାଗୁଛି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମ ବଢିବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମେ ଏକାଠି ସମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.