Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ଶୁକ୍ରବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ପାରିବାରିକ ସୁଖରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦିନ | ଘରେ ଏକ ଶୁଭ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଜାରି ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ କିଛି ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଯଦି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ଯାଇଥାଏ, ତେବେ ଏହା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବାକୁ ଯାଉଛ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତ୍ୱେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ସଫଳତା ପାଇବେ ନାହିଁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାରକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ, ତେଣୁ ସାହସ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଘର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମକୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆଇନଗତ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ଆଶା କରାଯାଏ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟଟି ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ତୁମର ମନ ଆପଣଙ୍କ ସଫଳତା ସହିତ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ପିଲାଦିନର ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହେବ | ତୁମେ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଜଣେ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି | ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ପାଇଁ ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ କିଛି ଅସୁବିଧା ଆଣିଦେଇଛି | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ କେତେକ ତୁକାଳୀନ ରୋଗ ତୁମକୁ ଧରିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ମନେହୁଏ | ଯଦି ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର, ତେବେ ଆଜି ତୁମେ ବ୍ୟବସାୟରେ ସେତେ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନରେ କିଛି ନିରାଶା ଆସିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସିସି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ କାରବାର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିରେ ଥିବା ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଭଲ ହେବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଶୀଘ୍ର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ହାତ ରଖିଛନ୍ତି ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଆପଣ ପରିବାରରେ କିଛି ଶୁଭ କାମ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କିଛି ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିପାରିବେ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଯଦି ପରିବାରରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କ dispute ଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ | ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଇଛି | ତୁମ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମକୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱକୁ ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ବେସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯେଉଁଥିରେ ସଫଳତା ବହୁ ପରିମାଣରେ ହାସଲ ହୋଇପାରିବ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.