Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୪ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ଗୁରୁବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | କ୍ୟାରିୟର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିବ | ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଆଶା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରକୃତିରେ ବିରକ୍ତିକରତା ଦେଖାଯିବ | କଥାବାର୍ତ୍ତା ଉପରେ ତୁମେ କ୍ରୋଧିତ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣାଯିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସ୍ୱୀକୃତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତ୍ୱେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ସୁବିଧା ପାଇବେ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମ ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ତୁମେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପୂଜାରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିପାରିବେ | ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ହଠାତ୍ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ପରିସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, ଆପଣ ନିଜ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ କ case ଣସି ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ବିପଦ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସି ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆୟ ଭଲ ରହିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଶୁଣାଯିବ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ଼ ଦେଖାଯାଏ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବୈଜ୍ଞାନିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଡାକ୍ତରୀ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସହିତ ସମ୍ପର୍କର ଭଲ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ଦେଖାଯାଉନାହିଁ | କିଛି ପୁରୁଣା ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ କଥାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଉତ୍ସାହରେ କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ସଫଳତାର ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତୁମର ମାନସିକ ଚାପ ତୁମକୁ ଭରିଯିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ଖୁସି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଯେଉଁ ମହିଳାମାନେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଅଧିକ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.