Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ବୁଧବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅପବ୍ୟବହାରର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ବିପଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ଶିଶୁର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସଫଳତା ଦେଖି ଖୁସି ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି କାରଣ ସେମାନେ କିଛି ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ଚାକିରି ଛାଡିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛ, ତେବେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ତୁମ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ବଡ କାମ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସୁଖ ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ରହିବ ନାହିଁ | ତୁମର ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୌଡିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଲାଭ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ତୁମର ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ କରିବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ବସ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଚାକିରି ପାଇପାରିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସକାରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୁଏ, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହଠାତ୍ ଖରାପ ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ ଇତ୍ୟାଦିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପରିବାରରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର କାମ ସାରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ତୁମକୁ କାହାକୁ ମିଥ୍ୟା ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଶା କରାଯାଏ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ବିଦେଶରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏହା କିଛି ସରକାରୀ ଯୋଜନାର ଲାଭ ପାଇବା ଭଳି ମନେହୁଏ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରିବେ | ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖରେ ରହିବ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଭଲ ସନମାନ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବଢୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତୁମର ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ | ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିବା ଭଲ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା ରୋଗ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ପ୍ରକୃତ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.