Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 22 ଏପ୍ରିଲ 2022 ଶୁକ୍ରବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବେ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଉପାୟ ରହିବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୃଢ ହେବ ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସଫଳତାର ରାସ୍ତା ପକ୍କା ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ନୁହେଁ | ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ତୁମର ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସେହି ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ କିନ୍ତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ ନ ଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ଟିକିଏ ନଜର ରଖନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିସାରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏହା ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ଭଳି ମନେହୁଏ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ |କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମକୁ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମର ମନ ଭଗବାନଙ୍କ ଭକ୍ତି ସହିତ ଶାନ୍ତିରେ ରୁହ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଇନଗତ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜିବାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଦୁର୍ବଳ ବିଷୟ ଉପରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଲାଭ ଉପଲବ୍ଧ ନହେବା ହେତୁ ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିରକ୍ତ ରହିବେ | ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ମନ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଜଡିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଅର୍ଥର କିଛି ଅଂଶ ଗରିବଙ୍କ ସେବାରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବ, ଏହା ତୁମକୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଯତ୍ନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ଏକ ନୂତନ ଜମି, ଯାନ, ଘର କିଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେମାନେ କିଛି ସମୟ ରହିବା ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାରରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ ପର୍ବର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରୀ ପାଇଁ ବୁଲୁଛନ୍ତି ସେମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ଘରର ସାଜସଜ୍ଜାରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ଆୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଶାଶୁମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ, ଯିଏ ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ଫେରାଇ ଆଣିବ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବେ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଖବର ଆଶା କରାଯାଏ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି କିଛି ଅଜବ ଭୟ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଅତିଥି ଆସିବା ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିବ | କିଛି ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହେତୁ ତୁମର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ତଳକୁ ଆସିପାରେ, ଯାହା ପାଇଁ ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 14 ମେ 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଉଦାସ ଅର୍ଥ ଅବସ୍ଥା ଯୋଗୁଁ କିଛି ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବରୋଧ ଆସି ପାରେ | ହଠାତ ଆଜି …

Leave a Reply

Your email address will not be published.