Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ସୋମବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ବଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବି ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କର | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆଜି ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମ ବଢିବ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ତୁମେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ଜଡିତ ହୋଇପାରିବେ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମ ବଢିବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସଂକେତ ଅଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ଏହା ଫେରି ଆସିପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଦ୍ୱାରା ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ |କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି କିଛି ବିଷୟ ହେତୁ ମାନସିକ ଚାପ ବଢିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜରେ ଦସ୍ତଖତ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଶିଶୁର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ|

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଲାଭ ପାଇବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ସମୟ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଏକ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ଭଳି ମନେହୁଏ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋଜଗାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି
ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅ ନାହିଁ | ଘରେ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ତୁମର କିଛି ପ୍ରସ୍ତୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ମଝିରେ ଅଟକି ଯାଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଶା କରାଯାଏ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଫୋନରେ ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଏକ ଦୀର୍ଘ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱରର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାହସର ସହିତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.