Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 21 ଏପ୍ରିଲ 2022 ଗୁରୁବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଅବସ୍ଥାରେ କିଛି ଉନ୍ନତି ଦେଖାଯାଉଛି କାଲି ଅପେକ୍ଷା ଆଜି ଅଧିକ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ସ୍ଥାପିତ ହେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ଆଣିପାରେ ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ତେଲରେ ମସଲାଯୁକ୍ତ ଜିନିଷ ଅଧିକ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ପେଟ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିବାହ ଘରେ ଆଲୋଚନା ହେବ ଆଜି ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କମ୍ ପ୍ରୟାସରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଆପଣ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସ୍ କାମ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଆପଣ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଦଳରେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି, ଯାହାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ଇତ୍ୟାଦିରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଘରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ଆସିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ବାପାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନାକୁ ଅନ୍ୟ କାହା ସାମ୍ନାରେ ନ ରଖ, ନଚେତ୍ କେହି ଏହାର ଫାଇଦା ନେଇ ପାରିବେ ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଆପଣ ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଏକାଗ୍ରତାକୁ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ କିଛି ବିଷୟରେ ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ସଙ୍ଗୀତ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ବଡ଼ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଆଚରଣ ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କର |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ ପରିବାରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉପକାରୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କମ୍ ପ୍ରୟାସରେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ଆଶା କରାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ |

ମକର ରାଶି
ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଆଜି ତୁମର ଦିନ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମକୁ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯେଉଁମାନେ କପଡା ବ୍ୟବସାୟୀ, ଆଜି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସିନିୟରମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ରାଜନୀତିରେ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ଦଳରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆଜି, ତୁମ ଚେହେରାରେ ଦିନସାରା ଖୁସି ଦେଖାଯିବ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଧାରଣା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପାର୍କରେ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପୂର୍ବଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସୁଖ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 14 ମେ 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଉଦାସ ଅର୍ଥ ଅବସ୍ଥା ଯୋଗୁଁ କିଛି ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବରୋଧ ଆସି ପାରେ | ହଠାତ ଆଜି …

Leave a Reply

Your email address will not be published.