Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ ରବିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ସମୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ଘରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଭାରି କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହେବ | ତୁମର ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ କାମ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ମନରେ ଆଶା ଏବଂ ନିରାଶା ରହିବ | ଆପଣ ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ | ମାର୍କେଟିଂ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅତିଥିଙ୍କ ନକ୍ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଏକ ଚେକ୍ ରଖିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଘରେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମେ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରବଳ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲରେ ଚାଲିବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସବୁକିଛି ସନ୍ତୁଳିତ ହେବ | ପ୍ରେମୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ କିଛି ସକାରାତ୍ମକ ବିକାଶର ସାକ୍ଷୀ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଗାମୀ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଖଦ ଖବର ଶୁଣିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ତଥାପି କାହା ସହିତ ଛୋଟ କଥା ଉପରେ ବିବାଦ ପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଲାଭ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ ଯାହା ଲାଭଜନକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଯେଉଁମାନେ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ହଠାତ୍ ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇପାରେ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଆଜି ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ସାକ୍ଷାତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ତାହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା କମିଯାଇପାରେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.