Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୦ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ରବିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଘର କାମରେ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ବାପା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ଯୋଜନା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ବଡ଼ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଆଜି ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଭଲ ଉପଦେଶ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଆସିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଭାବନାରୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ନୂତନ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ, ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଚୁକ୍ତି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗ ଦେବା ପାଇଁ କିଛି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ବହୁ ପରିମାଣରେ ହ୍ରାସ ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଅପାରଗତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଆଜି ତୁମର ଦିନ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ କାହାକୁ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୂଜାରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଏକ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଡାଏଟରେ ଉନ୍ନତି କର | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସୁଖ ଆସିପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି, ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ଭଲ ଉପଦେଶ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନେ ଘରେ କ୍ରୀଡା ସହିତ ଜଡିତ ହେବେ, ସେମାନଙ୍କର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦିନଟି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଭଲ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ସମ୍ପର୍କର ମଧୁରତା ବଢାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଯେକୌଣସହାହୀ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ତୁମେ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଜଣେ ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିଭାବରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି, ସରକାରୀ ଅନୁଷ୍ଠାନ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପତ୍ତି ନେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ପରସ୍ପର ସହିତ ବିବାହ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ମାତା ରାନୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ପତି କିଛି ବଡ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଗାଡି କିଣିବା ପାଇଁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ କାମରେ ଆପଣଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଏହା ସମାଜରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ଯେକୌଣସି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଆଜି ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଗୁରୁଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ଏକ ଲମ୍ବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଆପଣ ଘରର ସୁବିଧା ବଢାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ତୁମ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଶିକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଫଳ ହେବ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.