Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୯ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ଶୁକ୍ରବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଅଫିସରେ ବସ୍ ଠାରୁ ତୁମେ କରତାଳି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି କିଛି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ତୁମେ ମନସ୍ଥ କରିବ, ଏହା ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି କ any ଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ ଏବଂ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଦୃଢ ଦେଖାଯାଉଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଏକ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ପାରିବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପଥରେ ଆସିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଏକ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଭା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ବହୁତ ବ୍ୟବହାରିକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ଯୋଜନା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଆସୁଛି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ସେହି ଯୋଜନା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ସାଧାରଣ ଦିନ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବିପଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ, ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେହି ବିଷୟରେ ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମର ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କର ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିଭାବରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଯାହା ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ସମସ୍ତେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଘରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ମନ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ନାହିଁ | ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ଅଫିସରେ ସମ୍ମାନ ଓ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଆଗକୁ ବୁଝିବାର ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ | ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି, ମାତା ଦେବୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିଜ୍ଞାନିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆଜି ପିଲାମାନେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସହଯୋଗ କରିବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକଳ୍ପ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିପାରେ, ଯାହା ଘରର ପରିବେଶକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ମାତା ଦେବୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌନାଶହିଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଳିଆ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି, ଋଣ କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ସ୍ଥାପିତ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.