Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ବୁଧୁବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ଟିକେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ | ନୂତନ ଉତ୍ସରୁ ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଯେତେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ସେତେ ଅଧିକ ଫଳ ପାଇବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜିବାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ସଫଳତାର ରାସ୍ତା ପକ୍କା ହେବ। ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ପୂଜାରେ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଅଧିକ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ରହିବ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର କାମ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ତୁମେ କିଛି ଦିନ ଧରି ତୁମର ପିଠି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଜନିତ ସମସ୍ୟାରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଛ, ତେବେ ଆଜି ଏହା ଆରାମ ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛି | ଘରୋଇ ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପିତାମାତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବଢିପାରେ କିନ୍ତୁ ତୁମେ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର କଳ୍ପନା ମନରେ ଆସିପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବ | ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଉପହାର ଦେଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣରେ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସମର୍ଥିତ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି, ନବରାତ୍ରିର ଶୁଭ ଅବସରରେ, ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଯଦି ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କୌଣସି ସି ଅସୁବିଧା ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଦୂର ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବେ | ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସଂପର୍କରେ ନୂତନତା ଦେଖାଯିବ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ | କିଛି ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆପଣ ମାତାପିତାଙ୍କ ସହିତ ମାତା ଦେବୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ମୋଟ ଉପରେ, ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଫେରାଇବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ରହିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ପରି ମନେ ହେଉଛି, କିନ୍ତୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | କଳା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ତୁମର ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ରହିବ | ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ | ଅତିରିକ୍ତ ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ବିଜ୍ଞାନ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରିବେ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ପରି ମନେହୁଏ | ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଉତ୍ସାହର ପରିବେଶ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ସାଥୀ ତୁମର ଭାବନାକୁ ବୁଝିବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାକୁ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ପ୍ରକାଶ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କେହି ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରିବେ | ଜୀବନରେ ପ୍ରଗତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବହୁ ଦୂର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟାପିଯିବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଉଚିତ୍ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.