Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ମଙ୍ଗଳବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ଏହାକୁ ଫେରାଇବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଆଜି କ big ଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଯଦି ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କୌଣସି ମତଭେଦ ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଅଧିକ ଚେଷ୍ଟା କର | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ଘରେ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଧ୍ୟାନ ଏଠାକୁ ବୁଲିବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆପଣ ଆଜି ଅଫିସରେ ଭଲ କରିବେ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶା ଅଛି | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଚାହୁଁଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ପରିବାର ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ତୁମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିଥାଏ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ପାଇବ | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଦିନଟି ଭଲରେ କଟାଉଛନ୍ତି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥର ପରିସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା କରିବ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର କଷ୍ଟ ଦିନ ହେବ | ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା ଭୁଲଗୁଡିକର ପୁନରାବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମର ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥିତି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱରର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛି | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ନିର୍ବୋଧତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯଦି ଏହା ଘଟେ, ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାରର ସନ୍ଧାନରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବୁଲୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି, କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଚାଲିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସ୍ୱୀକୃତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଚାକିରି ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅନ୍ୟ କାହାଠାରୁ ଋଣ କର ନାହିଁ ରୁଣ ପରିଶୋଧ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.