Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୪ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ସୋମବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଏକ ଉନ୍ନତି ହୋଇସାରିଛି | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିବ କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ତେଲିଆ-ମସଲାଯୁକ୍ତ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ପେଟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭାଗ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିବା | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଆପଣ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉପକାରୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ମନୋବଳ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ କିନ୍ତୁ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିପାରେ | ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଉପାୟ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହାକୁ ଚିହ୍ନିବା ଏବଂ ଏହାର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଅତିଥିମାନଙ୍କର ଆଗମନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଦୂରତା ରଖ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସତ୍ୱେ, ଆପଣ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ସୁଖ ମନରେ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ହଠାତ୍, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ କ any ଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେହି ବିଷୟର ଜଣେ ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ତୁମେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିଭାବରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ନିଜକୁ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏପରି କିଛି ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖ ଦେବ | ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ କରୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ତୁମର ସ୍ଥିତି ଅଫିସରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ | ବୈଜ୍ଞାନିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କ new ଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସମୟ ଠିକ୍ ମନେହୁଏ | ତୁମେ ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମକୁ ସଫଳତା ଦେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଭଲ ଦିନ କଟିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଲାଭ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହେବ | ଆଜି ସମସ୍ତେ ତୁମର କଥାକୁ ଯତ୍ନର ସହ ଶୁଣିବେ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ମାତା ଦେବୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ନୂତନ କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଘରର ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ସମୟ ବିତାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବାଣିଜ୍ୟ ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ମିଆଦି ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ବରିଷ୍ଠ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.