Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୩ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ରବିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ସମୟ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିତାଇବ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆରାମ ପାଇବେ | ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ଏବଂ ଗରମ ରହିବ | ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିଲାମାନେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ହାତରେ ଥିବା ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତୁମର ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯେକୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ହାସଲ କରିବାକୁ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଜରୁରୀ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ | ଯଦି ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ମତଭେଦ ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି
ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ, ଯାହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଋଣକାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିବାର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରି ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦିନଟି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କରିଥିବା ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ତୁମ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାକୁ ଆଶା କରନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | କେତେକ ମୌସୁମୀ ରୋଗ ମଧ୍ୟ ତୁମକୁ ଧରିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଏକ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯେଉଁଥିରେ ତୁମେ ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ, ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅପବ୍ୟବହାରର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କର, ଏହା ତୁମ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ସମୟ ରହିବା ଭଲ ହେବ | କାହାଠାରୁ ଋଣ ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପରିଶୋଧ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଶା କରାଯାଏ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମର ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତି | କିଛି ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରେ ମତଭେଦ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ମାନସିକ ଚାପ ତୁମକୁ ଭରିଯିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି
ବିବାହିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ରୋଜଗାର ପାଇଁ ବୁଲୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମ ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.