Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ହଠାତ୍ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ଅତ୍ୟଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି କାହାକୁ ରୁଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବା କଷ୍ଟକର ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଜ୍ଞା ତୁମକୁ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ସେମାନେ ତୁମ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆଜି ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଯାନ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ କିଛି ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଶିକ୍ଷାଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରନ୍ତି | କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ତୀର୍ଥସ୍ଥାନକୁ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ରାଜନୀତି ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବାହାରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ଏବଂ ପାନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ସଠିକ୍ ଦିନ ପରି ମନେ ହେଉଛି |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆୟ ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଏଠାରେ ବୁଲାବୁଲି କରୁଥିଲେ ସେମାନେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଧନ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ଶିଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଜମା କରିବ, ଯେଉଁଥିରେ ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଅପାରଗତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରର ବୃଦ୍ଧି ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ଆଚରଣ ମଧ୍ୟ ଟିକେ କଠୋର ହେବ | ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରତି ତୁମର ଧ୍ୟାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ କାରଣ ସେମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିପାରିବେ | ଶିଶୁର ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ l ରୁଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ଏହା ଫେରି ଆସିପାରେ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଏହିପରି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଦାୟିତ୍। ଦିଆଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ନାମକୁ ଆଲୋକିତ କରିବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ | ତୁମର ଯେ କୌଣସି ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.