Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 17 ଜୁନୁ 2022 ଶୁକ୍ରବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଛି ପରିବାର ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଆପଣଙ୍କୁ ନିରନ୍ତର ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବନ୍ଧୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ ଛାତ୍ରମାନେ ହୁଏତ କିଛି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସେମାନଙ୍କ ସିନିୟରଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ହେବା ଉଚିତ ଏହି କାରଣରୁ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଲାଭ ପାଇବ |

ମିଥୁନ ରାଶି

ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ଯୋଜନା ହେବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ ଘରର ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ପୂର୍ବରୁ ଆସିଥିବା ମତଭେଦ ଶେଷ ହେବ | ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିବା ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆଣ୍ଠୁଗଣ୍ଠି ଜନିତ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆରାମ ପାଇପାରିବେ ବାହାରେ ଖାଇବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ରହିବ ତୁମର ଆୟ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ ତୁମେ ସେଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ ଆଜି ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ସାଙ୍ଗର ସାହାଯ୍ୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମୋଟ ଉପରେ ଆଜି ତୁମର ରୁଟିନ୍ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୋଇପାରେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ କଥାକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏହା ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ତୁମେ ତୁମର ମନକୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କହିପାରିବ ଯାହା ତୁମର ମନକୁ ହାଲୁକା କରିବ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ କାହାର ମତାମତ ନ ନେଇ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆଜି ଆପଣ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖରେ ରହିବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି କାହା ସହିତ ଅତ୍ୟଧିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଛାତ୍ରମାନେଯେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଅଫିସରେ ତୁମେ ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖିବା ଉଚିତ୍ ଏହା ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ସହଜ କରିବ | ଆଜି ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କୁ ଔଷଧ ଦିଅନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ପିତାମାତାମାନେ ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି କରିବେ ଏହା ସହିତ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ସେମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣିବା ପାଇଁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ କଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତାହା ଫେରସ୍ତ ହେବ ତୁମର କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେକଯେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରେ ଅସୁବିଧା ଭୋଗୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଆରାମ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବଡ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ସରକାରୀ ବିଭାଗ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରାଯିବ | ଏହା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର କଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଅନୁକୂଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବେ ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ କାର୍ଯ୍ୟଭାର କମ୍ ହେବ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ ତୁମର ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଜଡିତ ଖବର ଶୁଣି ପାରିବ ଯାହା ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଆଜି ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଂଚି ପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଆଜି ଏହି ଦମ୍ପତି ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଥା ହୋଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ପୁରାତନ ଅଧ୍ୟାୟ ସହିତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବସିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବା ନିଶ୍ଚିତ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 28 jun 2022 ମଙ୍ଗଳବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଦିନଟା ଆରାମ କରିବା ପାଇଁ ଅତି ଆବଶ୍ୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ କାରଣ ଆପଣ କିଛି ଦିନରୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.