Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୮ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ଶୁକ୍ରବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ନୂତନ ଉତ୍ସରୁ ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ସୁଖଦ କରିବ | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ତ ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଏହା ପରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ପିଲାମାନେ ସୁଖ ପାଇବେ | ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଦିନ ଟିକିଏ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ମନେହୁଏ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି, ନବରାତ୍ରୀଙ୍କ ସପ୍ତମ ଦିନରେ ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଏପରି କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପୂଜାରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଯାହା ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଆଣିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବୁଝିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ଏହା ଫେରି ଆସିପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ କ anger ଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବିଚାରାଧୀନ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଏକ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ସାଧାରଣ ଦିନ ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ମା କାଲତ୍ରୀଙ୍କୁ ପୂଜା କର, ଏହା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଭୟ ଦୂର କରିବ | ଆଜି ଶତ୍ରୁ ପାର୍ଶ୍ୱ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିବ | ଅଫିସରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧିକ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଯେକୌଣସି କଲେଜରେ ଫର୍ମ ପୂରଣ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆପଣ କାହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃ। କରିବ | ଅଫିସରେ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ, ତୁମେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବ | ଋଣ କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ସମାଜ ପାଇଁ ଏପରି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମର ଭଣ୍ଡାରଗୁଡ଼ିକ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | କିଛି କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଅଫିସରେ ବିଳମ୍ବରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସିସି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଜରୁରୀ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି
ଆପଣ ଆଜି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଘର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ କିଛି କାମ ପାଇଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବଜାରକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଫୋନରେ ଏକ ଲମ୍ବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାତା ଦେବୀଙ୍କୁ ଗ୍ରାମ ମଇଦାରେ ତିଆରି ମିଠା ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ବଜାୟ ରଖିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ନୁହେଁ | କାର୍ଯ୍ୟର ଟେନସନ ଅଧିକ ହେବ | ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାକୁ ଆହୁରି ବଢାଇବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆପଣ କିଛି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ କ any ଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ରାଜନୀତିରେ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ଆଜି, ଯଦି ଆମେ ଘରେ ଆମର ବିବାହ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ଏହା ହୋଇପାରିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.