Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 25 ଏପ୍ରିଲ 2022 ସୋମବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି
ଯେମିତି ଲୁଣ ଖାଦ୍ୟକୁ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଠ ବନାଏ, ସେଇ ପ୍ରକାର ଟିକେ ଦୁଃଖ ବି ଜୀବନରେ ନିହାତି ଦରକାର ଓ ତେବେ ହିଁ ସୁଖର ପ୍ରକୃତ ମୂଲ୍ୟ ଜଣା ପଡ଼ିବ | ଆଜି ଘରୁ ଆପଣ ଯଦିବା ସକାରାତ୍ମକ ସ୍ଥିତି ରେ ବାହାରିବେ ତଥାପି କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ବସ୍ତୁ ଚୋରି ହେବ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡ଼ି ଯିବ | ପରିବାର ଲୋକ ବହୁତ ସାରା ଜିନିଷର ଦାବି କରି ପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି
ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିବ ଆଜି ଏହି ରାଶିର କିଛି ବେରୋଜଗାର ଲୋକମାନଙ୍କପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ,କାରଣ ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ମିଳିପାରେ ଯାହାଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ | ନିଜର ନୂତନ ଯୋଜନା ପାଇଁ ନିଜର ମାତା-ପିତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସରେ ନେବା ଅତି ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଙ୍କ ଏକ ଅଲଗା ରୂପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଠୁ ବହୁତ ଆସ ଅଛି, ଯାହା କାରଣରୁ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମଦ୍ୟପାନ ତଥା ଧୁମ୍ରପାନ ଠାରୁ ନିଜକୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ , ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ଯିବ | ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଓ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆପଣ ନୂତନ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଓ ପ୍ରେମରେ ଭରୀ ରହିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଯେମିତି ଲୁଣ ଖାଦ୍ୟକୁ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଠ ବନାଏ, ସେଇ ପ୍ରକାର ଟିକେ ଦୁଃଖ ବି ଜୀବନରେ ନିହାତି ଦରକାର ଓ ତେବେ ହିଁ ସୁଖର ପ୍ରକୃତ ମୂଲ୍ୟ ଜଣା ପଡ଼ିବ | କିଛିଟା ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନା କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଅର୍ଥ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇ ପାରେ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଥକା ଅନୁଭବ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ସମୟ କାଟିବାଠୁ ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଭାବି ଚିନ୍ତିକି ଖାଦ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନହେଲେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇ ପାରେ | ଖର୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ଓ କେବଳ ଦରକାରୀ ଜିନିଷ ହିଁ କିଣନ୍ତୁ | ନିଜର ସାମାଜିକ ଜୀବନକୁ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ନିଜର ବ୍ୟସ୍ତ ଦୈନିକ-କାର୍ଯ୍ୟ ଠୁ ଟିକେ ସମୟ କାଢିକି ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଆୟୋଜନରେ ଭାଗ ନିଅନ୍ତୁ | ଏହା ନ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ଚାପ କମ କରିବ, ତା ଛଡ଼ା ଆପଣଙ୍କ ସଂଶୟ ବି ଦୂର କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ଦିନ ସାରା ଫୁର୍ତ୍ତୀ ରହିବେ ଓ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ସୃଜନାତ୍ମକ କଳା ଅତି ଲାଭକାରୀ ହୋଇ ପରେ ଯଦି ତାହାର ଠିକ ଜାଗାରେ ପ୍ରୟୋଗ କରା ଯିବ | ପିଲା ମାନେ ଆଜି ପାଠ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ନଥିବା ଯୋଗୁଁ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନିରାଶ କରି ପାରନ୍ତି | ବିବାଦ ହେଲା ପରି କଥା ଆଜି ଉଠାନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଯଦି ଆଜି ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ଦିନଟା ଖୁସିରେ ଭରା ରହିବ | ଆଜି ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ କାହାକୁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଦେଉଛନ୍ତି ତାହେଲେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଲିଖିତ ଆକାରରେ ନେଇନିଅନ୍ତୁ | ଯେଉଁ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ବହୁତ କାମ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହୁଏ ତାଙ୍କ ସହିତ କଥା ବାର୍ତା ହେବା ପାଇଁ ଆଜି ଉତ୍ତମ ଦିନ ଅଟେ | ସଂଧ୍ୟା ବେଳେ ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ବୁଲିଲା ବେଳେ ହଠାତ ଭଲ ପାଇବାରେ ପଡି ପାରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି
ସାମାଜିକ ମେଳକୁ ଠୁ ଅଧିକା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେବା ଉଚିତ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଭିତରୁ କେହି ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିପାରନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହି ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ସୁଧୁରି ଯିବ | ପିଲାଙ୍କ ପାଠ ପଢ଼ା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଦରକାର ନାହିଁ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯେଉଁ ସମସ୍ୟା ସହିବାକୁ ପଡୁଛି, ତାହା ବହୁତ କମ ସମୟ ପାଇଁ ଓ ଆପେ ଆପେ ସାରି ଯିବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜିର ମନୋରଞ୍ଜନରେ ବାହାର ଗତିବିଧି ଓ କ୍ରୀଡ଼ାକୁ ବି ସମଷ୍ଟିରେ କରିବା ଉଚିତ | ବହୁତ ଦିନରୁ ଅଟକିଥିବା ଧନ ଶେଷରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ | ଆଜି ଆପଣ ଅଧର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ପାରନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ଆଖ-ପାଖ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଯୋଗୁଁ ଦୁଖୀ ହୋଇ ପାରନ୍ତି | ଗୋଟେ ପ୍ରେମ ଭରା ହସ ଦେଇକି ନିଜର ପ୍ରେମୀର ଦିନରେ ଆଲୋକ ଅଣାନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ଦିନଟା ଖୁସିରେ ଭରା ରହିବ | ଯେଉଁ ମାନଙ୍କର ଲଘୁ ଉଦ୍ୟୋଗ ଅଛି ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ନିକଟ ବନ୍ଧୁ ପରିଜନଙ୍କ ଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜର ମତ-ପିତାଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାରେ କଠିନ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତାଂକୁ ବୁଝନ୍ତୁ ଓ ତାଂକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଜିନିଷକୁ ଦେଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ସକରାତ୍ମକ ପରିଣାମ ମିଳିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ନିଜର ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା ଧାରା ଯୋଗୁଁ ଆଖ ପାଖ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ ଆଜି ଦିନରେ ଯଦି ଭାବି ଚିନ୍ତିକି ଜୁଆ ଖେଳିବେ ତାହେଲେ ଟିକେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ କାଟିବା ପାନ ପ୍ରଚୁର ସମୟ ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କାହା ସହିତ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ପ୍ରେମ ହୋଇ ପାରେ |

ମୀନ ରାଶି
ଚକ୍ଷୁ ରୋଗୀ ପ୍ରଦୂଷିତ ଜାଗାକୁ ଯିବାଠୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ, କାରଣ ଧୂଆଁ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିକୁ ଆହୁରି କ୍ଷେଟି ଦେଇ ପାରେ | ଯଦି ହୋଇ ପାରେ ତାହେଲେ ସୌର୍ଯ୍ୟ କୀରାଣଠୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବାସ୍ତବିକ ଲାଭ ମିଳିବ ଯଦି କୋଉଠି ବହୁତ ଦିନ ପାଇଁ ନିବେଶ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀର ଚାପ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଘରୋଇ କାମ-କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 14 ମେ 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଉଦାସ ଅର୍ଥ ଅବସ୍ଥା ଯୋଗୁଁ କିଛି ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବରୋଧ ଆସି ପାରେ | ହଠାତ ଆଜି …

Leave a Reply

Your email address will not be published.