Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 26 August 2022 ଶୁକ୍ରବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ପରିବାରରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଟଙ୍କା ସହିତ କାରବାର କରନ୍ତୁ | ଭବିଷ୍ୟତର ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ଭଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି ଏହି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ଯେଉଁଥିରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମରକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ ଯାହା ତୁମର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଭଲ ହେବ ଆପଣ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବେ ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଉପାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛ ଅଫିସରେ ଭଲ କାମ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ଯାହାକୁ ସ୍ୱୀକୃତି ଦିଆଯିବା ଏବଂ ଏହାର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୄଧୁଧ କରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଜୀବନର ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ କାରଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର ଟଙ୍କା ଅଟକାଇ ତୁମର ଟଙ୍କା କର୍ପସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ସମାଧାନ କରି ତୁମର ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଆଇଟମ୍ କିଣନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣ କିଛି ଭୁଲ୍ କିଣି ପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରୀ ଖୋଜିବାରେ ଏଠାକୁ ବୁଲୁଥିଲେ ସେମାନେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ କିଛି ବିଶେଷ ମନେହୁଏ କାମ କରିବାରେ ବାଧା ଦୂର ହେବ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଭଲ ସୁଯୋଗ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ହସିବେ ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ ଆପଣ କୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ପରି ଆପଣ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ଠୁବି ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ତୁମର ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାକୁ ଲାଗୁଛି ସମ୍ପତ୍ତି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ ଯେଉଁ କାମ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସମାପ୍ତ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପ୍ରଶାସନ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସହଜରେ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି
ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ମନେ ହେଉଛ କିନ୍ତୁ ଦିନର ଶେଷରେ ଭଲ ଲାଭ ହେତୁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବେ | ପିଲା ତୁମର ବିନ୍ଦୁ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବ ଏବଂ ଏକ ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଡମିଶନ ନେଇପାରିବ | ଆପଣ ନୂତନ ଜିନିଷରେ ନିଜ ହାତ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଯଦି ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଇଥିଲା ତେବେ ତାହା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମ ଅପେକ୍ଷା ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଜରୁରୀ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜିବାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ ନିରାଶାଜନକ ମନେହୁଏ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ପରିବାରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ ଆପଣ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସାଧାରଣ ଲାଭ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛି ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆପଣ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା କୌଣସି ପ୍ରତିଜ୍ଞା ପୂରଣ କରିବ ଯାହା ପରେ ତୁମେ ଭୋଜି କରିପାରିବ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 22 September 2022 ଗୁରୁବାର, କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜିକୁ ଆପଣଙ୍କ ପାକହରେ ନିଜ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସମୟ ରହିବ ତା ସୁଯୋଗର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.