Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 20 jun 2022 ସୋମବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ମନ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଜଡିତ ରହିବ ଘରେ ଯେକୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ସମୟ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ ତୁମର ଯେ କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ପରେ ତୁମେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରିବ | ତୁମ କାମରେ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ପାଇବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ |କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ଅର୍ଜନ କରିବାର ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ ଆପଣ ମହାନ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଦର୍ଶନର ଲାଭ ପାଇବେ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ଆଣିଛି ଘରେ ଏବଂ ବାହାରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ ଜରୁରୀ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହେବ ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ଦେବ ଦର୍ଶନଙ୍କ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି
ଆଜି ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ ସମାଜରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ତୁମର କିଛି ନୂତନ ଶତ୍ରୁ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ ଆପଣ ଫୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ତୁଳା ରାଶି
ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ କୃତିତ୍ୱର ବିଶେଷ ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଚାଲିବ ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ପରିଶୋଧ କରୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |

ବିଛା ରାଶି
ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ ଆପଣ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ ଆଜି ତୁମର ଲମ୍ବା ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଯେ କୌଣସି ମାମଲା କୋର୍ଟରେ ଚାଲିଛି ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ବୁଲିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣ କେବଳ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ ଆଜି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ହଜି ଯାଇପାରେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ପରିବାର ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜିବାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ପରି ଲାଗୁଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ନରମ ରହିବ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହା ଉପରେ ଅଧିକ ଆଶା କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଜେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି
ଆଜି ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତ ତେବେ ଦିନଟି ଏହା ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମନ ଅନୁସାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଅଫିସ୍ କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯଦି ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ |

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 2 ଜୁଲାଇ 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ |

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ପୁରା ଦିନ କାମରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ପରେ ବି ଶକ୍ତିରେ ଭରା ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେଉଁମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.