Breaking News

ଆଜି ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଆସିଲା ବହୁତ ବଡ଼ ଦୁଃଖ Khabar ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ…. ଦେଖନ୍ତୁ କଣ ପାଇଁ ଏମିତି କଲେ ଏହି ହିରୋଇନି !

ନମସ୍କାର ବର୍ତମାନ ସିନେମା ଜଗତ ପାଇଁ ଗୋଟେ ଦୁଃଖ ଦାୟକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ମୄ-ତ୍ୟୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଶବ୍ଦ କରିଦେଇଛି ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ମୄତ୍ୟୁ ଅବସ୍ଥାରୁ ମିଳିଛନ୍ତି ପୋଲିସଙ୍କ ରିପୋଟ ଅନୁଯାଇ ଏହି କଳାକାର ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ତାଙ୍କର ମୄ-ତ୍ୟୁ ରେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ଶୋକର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି |

ପୋଲିସ ଟଙ୍କା ମୃତ ଦେହ ଘରର ଏକ କୋଠରୀରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କର ମୃତୁ ଖବର ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଦୋହଲାଇ ଦେଇଛି କୁହାଯାଉଛି ନିଜ ଜୀବନ ପ୍ରେମ ବେପାରକୁ ନେଇ ନୀସାନୀରେ ଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ | ତାଙ୍କର ଜୀବନ ସୋଭାବିକ ନଥିଲା ମୃତୁ ବେଳକୁ ଦୀପାଙ୍କ ବୟସ 29 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା |

ତାଙ୍କର କ୍ୟାରିଅର ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଥିଲା ମାତ୍ର ଟଙ୍କାର ପ୍ରେମ ଜୀବନ କିଛି ଠିକୀ ରେ ଚାଲୁନଥିଲା | ପୋଲିସ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତି ଗତ ଜୀବନ କିପରି ଥିଲା ସେହି ଦିଗରେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଖୋଲ ତାଡ଼ କରୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପା ଟଙ୍କାର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଟଙ୍କା ବହୁବାର ଫୋନ କରିବା ପରେ ସେ ଉଠାଇ ନଥିଲେ |

ଏପରି ଜଣେ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ପ୍ରଭାକର ଟଙ୍କା ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ପୋଲିସ ସୂଚିତ କରାଇଥିଲେ ଏହା ବେତିତ ସେ ବହୁ ସାରା ଫିଲ୍ମିରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଦୀପାଙ୍କ ନିକଟରେ ଏକ ନୂଆ ପୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିବାର ଥିଲା ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ଟଙ୍କାର ମୃ-ତୁରେ ତାମିଲି ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳି ଯାଇଛି |

About odisha news

Check Also

Big Update : ପୁଣି ଚାଷୀଙ୍କ ଖାତାକୁ ଆସିଲା ପିଏମ କିଷାନ ଯୋଜନା 6 ହଜାର ଟଙ୍କା କେଉଁ ଚାଷୀମାନଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଟଙ୍କା ଜାଣନ୍ତୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବ PM KISAN ଯୋଜନାର ବଡ ଖବର ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଯଦି PM KISAN ଯୋଜନାର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.