Breaking News

ଐଶ୍ଵରିୟା ରାୟଙ୍କ ବଦଳରେ ଆଜି ଏହି ହିରୋଇନ ହୋଇଥାନ୍ତେ ବଚନ ପରିବାରର ବୋହୁ ନାଁ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ?

ଆଜିର ଦିନରେ ବଲିଉଡରେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ନାମ ସର୍ବାଧିକ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ବିଶ୍ୱ ସୁନ୍ଦରୀ ତଥା ବଲିଉଡର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ଵରିୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅମିତାଭଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଐଶ୍ଵରିୟା ରାୟ 2007 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଐଶ୍ଵରିୟା ରାୟଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡର ଆଉ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲେ। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ଏହି ହିରୋଇନ୍ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ବିବାହ ହୋଇନଥିଲା ଏବଂ ଏହି ବିବାହର ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ମା ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ପୁରା କାହାଣୀକୁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ବିବରଣୀରେ ଜାଣିବା |

ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଏଠାରେ କହୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ 90 ଦଶକର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ କରିସ୍ମା ଏବଂ ଅଭିଷେକ ପୂର୍ବରୁ ପରସ୍ପରର ଅତି ନିକଟତର ଥିଲେ ଏପରିକି ଦୁହେଁ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ଉଭୟ ଅଭିଷେକ ଏବଂ କରିସ୍ମାଙ୍କ ମାତା ହେତୁ ଏହି ବିବାହ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ ଅଭିଷେକଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର କାରଣ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ କରୀଶମା ଏବଂ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ କିପରି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

ଯଦିଓ କରିସ୍ମା ଏବଂ ଅଭିଷେକ ପିଲାଦିନରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଥିଲେ, ଅମିତାଭଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ବିବାହରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ପ୍ରକୃତରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରକୃତରେ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିଖିଲ ନନ୍ଦା କରିସ୍ମାଙ୍କ ମାଉସୀଙ୍କ ପୁଅ ଏହିପରି ଅଭିଷେକ ଏବଂ କରିସ୍ମା ମଧ୍ୟ ଏହି ବିବାହ ମାଧ୍ୟମରେ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ ପ୍ରଥମେ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ଗଭୀର ହେଲା ଏବଂ ପରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲେ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଅଭିଷେକ ଏବଂ କରିସ୍ମାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ କରୀନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବଲିଉଡର ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଶରଣାର୍ଥୀ’ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କରିସ୍ମା କରୀନାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ସେଟରେ ଆସୁଥିଲେ ତା’ପରେ ସେ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିଥିଲେ ଏହିପରି ଭାବରେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ବଢ଼ିଲା |

କରିଶ୍ମା ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ହୋଇପାରିନଥିଲେ ବାସ୍ତବରେ ଅଭିଷେକ ଏବଂ କରିସ୍ମାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ଅଭିଷେକ ଏବଂ କରିସ୍ମାଙ୍କ ମାତା ଏହି ବିବାହରେ ଖୁସି ନଥିଲେ। ପ୍ରକୃତରେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ମାତା ଜୟା ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ କରିସ୍ମା ବିବାହ ପରେ ଫିଲ୍ମ ରେ କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ କରିସ୍ମାଙ୍କ ମାତା ବବିତା ଏହାକୁ ଅନୁମୋଦନ କରିନାହାଁନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ବାବିତା ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଝିଅ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇଲେ |

About odisha news

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.